viimeksi 70 kymppiä

eurolla

huutokaupat.com sivustolla viimeksi taisi olla 70 kymppiä mitä tarjottiin tästä osakkeesta aiemmin ja huuto päättyi siihen. Nyt uusi yritys. Joko sais satasen rikki?

https://huutokaupat.com/1156924

Jos omistat lomaosakkeen ja haluat siitä eroon, miksi sinun pitäisi laittaa se myyntiin tällaiseen paikkaan missä siitä saa satasia? Se on kaikille noloa.

11

132

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tuutgjjgg

      myyjä ei osaa myydä : ) ei kuvia ei mitään

      oisko paten putki oy

      miten toisaalta huutokaupat on kenellekkään uhka?
      sitä yrittäjät pelkää kuin ruttoa... ei ole pois kenenkään kassasta.

    • jvhjjvvjkh

      Pitää tehdä muitakin töitä jos osakekaupat ei tuota tarpeeksi... välillä on hiljaista keväällä menee taas kun pitkä siima...

    • kukkopihalla

      Jos olisin myymässä lomaosaketta jolla vähäänkään arvoa en laittaisi sitä tänne huutokauppoihin. Amatööri toimija tekee viidessäminuutissa ilmoituksen ja vetää lonkkaa sen jälkeen. Ei se ole myyntiä. Myyntiä on se että tarjotaan viikkoa mahdollisimman monelle ja myydään. Jos haluat satasia laita viikkosi myyntiin huutokaupat sivustlle.

    • kukkakauppias

      Tää Kuopion kukko on amatööri, ei osaa myydä saharan autiomaassa vettä. Amatööri.

    • Nkkop

      Vasarahinta 90 euroa. Ei saatu satasta rikki. Kohde myydään eniten tarjoavalle. Tällä 90 euro viikkohinnalla kerrottuna 52 viikkoa, koko mökin hinnaks 4680 euroa. Neliöhinta reilu 100 euroa. Kohtuu neliöhinta Espoossa. Kunnon kauppamies olisi saanut tästäkin osakkeesta 1000 eur -2000 eur minimissään.

    • nvvkjchjjkjgh
    • pulutietää

      Miksi laittaa hyvä hiihtolomaviikko 10 tällaiseen huutokaupat sivustolle. Viikko 10 Ikaalisten kylpylän vieressä ja huutohinta 1955 eurosta. Onko pipa jäänyt nysseä ootellessa kotiin kun teki tämän toimeksiannon.? Nyt kyll täytyy sanoa että tämä viikko kannattee jonkun ostaa pois tähän hintaan, mutta pahoin pelkään ett taas markkinat ei ole vielä kypsä edes tähän hintaan. Tosi ja oikea kauppamies myisi tämän helposti hintahaarukalla 5000-7000 euroa. Heittämällä sanoisin. Miksei otta yhteyttä luotettavaan toimijaan?

      https://huutokaupat.com/1168750

      • ketkumikäketku

        "Miksei otta yhteyttä luotettavaan toimijaan?"

        Miten tuo linkin kohde tai myyjä liittyvät luotettavaan toimijaan?


      • markkinatutkija

        "olemme myyneet satoja kohteita"

        "Ilmoittaja on myynyt 7 kohdetta"

        Oikeasti: Kunpa saisimme joskus myytyä edes yhden kohteen.


    • jgjjhgjjchj

      ❤️❤️ omaa saa myydä

    • Oppii

      Tämä ei ole myymistä. Jokainen joka haluaa oppia myymään suosittelen Timo Jäppistä. Vois olla hyödyksi myös kukkopojalle.

    Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävöin sinua kokoyön!

      En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun
      Ikävä
      53
      3896
    2. KALAJOEN UIMAVALVONTA

      https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar
      Kalajoki
      91
      2290
    3. Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin

      Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo
      Tunteet
      45
      1972
    4. Älä mahdollisesti ota itseesi

      En voinut tietää. Sitäpaitsi.. niin
      Ikävä
      22
      1763
    5. Ota nainen yhteyttä ja tee Tikusta asiaa?

      Niin sitten minä teen Takusta asiaa.
      Ikävä
      28
      1516
    6. Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?

      Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?
      Kalajoki
      26
      1481
    7. Joku hukkui Hyrynsalmella?

      Oliko mökkiläinen taas?
      Hyrynsalmi
      15
      1152
    8. Metsästysmökki

      Metsästyskortti saapui. Lisäksi metsästysmökki varata!
      Kuhmo
      31
      1118
    9. Mitä sinä mietit

      Mies?
      Ikävä
      106
      1043
    10. Emme voi elää velaksi, sanoi Riikka

      Valtionvelan odotetaan nousevan 86,3 prosenttiin bruttokansantuotteesta vielä kuluvan vuoden aikana. https://www.iltale
      Perussuomalaiset
      79
      1022
    Aihe