noin uutisoitiin radiossa ylenaikaisessa tänä aamuna. Kyseessä Finnwaven kapteenin instagramsivut. Mutta kun en löydä ylenaikaisen sivuja enkä liioin noita ig-sivuja.
Vastaukset 7
- Osaako-kukaan-avittaa
Google on hyvä osata ja näköjään ainoana minä sen osasin. Hienoja kuvia. Kapteenilla on laadukas kamers. Tosin pikkasen ihmettelen niitä mittaritaulukuvia.
Tuli kiva muisto. Kuva tulosta Travemundeen ja tietenkin Maritim kuvassa. Ihan laidassa näkyy Stardschlosschen, missä oltiin. Muuten mukava mutta portaat ihan kaameat. Parkkiduudut kai 60-luvun autoille eli aivan liian pienet.
Mutta hyvä minä. Minähän selvitin melkein heti kysymykseni jälkeen tuon osoitteen. Halusin vaan katsoa, kuinka paljon parempi olenkaan kuin te muut yhteensä. Olen paras! - verkkosivuillako
... teet laivamatkasi, "virtuaalisesti"
muista, aito on aitoa, merelläkin- Kehno.ymmärrys
Et tainnut ymmärtää:
"Tuli kiva muisto. Kuva tulosta Travemundeen ja tietenkin Maritim kuvassa. Ihan laidassa näkyy Stardschlosschen, missä oltiin. Muuten mukava mutta portaat ihan kaameat. Parkkiduudut kai 60-luvun autoille eli aivan liian pienet."
- Melina010
Radio on hyvä paikka jakaa kuvia
- Anonyymi
Niin silmä lepää risteilyllä kauniissa maisemissa. Rentouttavaa. Monen muun seikan ohella.
Hienoja, todella hienoja otoksia. Suomalaista saaristomaisemaa parhammillaan. On kuin olisi itse ollut mukana risteilemässä.
Lisää tällaista kuvanautintoa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?
Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "4161981- 1481457
- 1761440
- 1231366
Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"
Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh291156Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.238907- 112901
- 62724
- 26665
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i124645