Onko kenelläkään kokemusta Delpro-ohjelmasta?
Mistään ei löydy ohjeita tietokoneelle. Kioskit antavat hälytyksiä lehmien VRN:stä eli virallinen rekisterinumero. Korvanapissa olevan tunnistusnumero on oikein, mutta jostain syystä hälyttää samasta eläimestä tuota VRN:n loppu osaa. Konella on älytttömästi tuolaisia turhia hälyjä.
Delavalin kioskit ja Delpro-ohjelma
Navetassatöissä
1
88
Vastaukset
- karjak
Mikäli et ole tässä välillä keksinyt mutta soittelehan tuonne Delavalin huoltomiehelle, niissä joskus kaikenlaisia vikoja nähty mutta keskustelufoorumin kautta vaikea auttaa, ennenkaikkea neuvon saaminen hidasta!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh433007Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta612961- 422367
- 311863
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘251719Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa721674- 481586
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä771275- 371247
- 791070