Kertokaa noloja hetkiä koulussa

Jeeppieru

minä alotan ku meillä oli kahdeksasluokkalisten juhla minä siellä lavalla sitte pierasin

12

1316

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Sherkki

      Ainut pahin on, kun join maitoa joka ei ollut laktoositon nii ala-asteen liikka tunnilla tehtiin x-hyppyjä nii pieru pääsi joka hypyllä. Halusin kuolla sillä hetkellä.

    • elämäninolointilanne

      oltiin 9lk uimahallissa ja mul oli liian isot sellaset munakiiturit ni pippeli oli tullu siit toisest reunast näkyville ni ihmettelin hetken et mitä ne tytöt kattelee

    • Unelmametoosta

      Koulussa leggingsit ja jooga-housut. Yksi poika (9. luokalla) kouraisi minua siis *sieltä*. Se ja kaverinsa vaan nauoroi.
      Mä ajattelin sanoa siitä opettajille, mutta en kehdannut. Nyt kahden vuoden päästä kerroin äitille. Se vaan lohdutti ja sanoi, että on todella ikävää.
      Pojat on poikia.

      Myöhemminkin on läpsitty perseelle ja kourittu. Sama juttu kaikilla kavereilla. Tää ahdisyelu on ilmeisesti aika yleistä. Kukaan ei oo ilmeisesti puhunu aiemmin, baarissa vaan tuli juteltua joskus.
      Ei nää MeToo-jutut näytä mitään auttavan. Se on pelkää some-juttu, oijeesti jatkuu IHAN samanlaisena. Jokaista tyttöä läpsitään, jokainenm poika tekee sitä. Pitää vaan tottua, vaikka vituttaa.

      • Unelmametoosta

        Siis leggingsit ja cameltoe.


      • Boih

        En nyt sanois että jokainen poika, se on jo vähän liiottelua. Ite en oo nähny että näin kävis, mutta uskon että tapahtuu varmaan aika paljon. Jos minä oisin tyttö ja poika läpsäsis perseelle ni varmaan löisin sitä, mutta kaikilla omat tapansa.


    • NotGay

      Vahingossa otin munan suuhun

    • suihinottaja

      join kerran maitoo ja ku maitoo valu leukaan sellee sexyst nii kaverit oli sellee "taitaa olla kokemust ;););););););););)"

    • makkarajäbä

      Ei ehkä silloin nolottanut, mutta tuli uunimakkara ja perunamuusi päivänä rakenneltua Penttejä ja Penoja niistä nakeista ja perunamuussista muotoitui hienot elvis fledat.

    • kivajuttu

      missä koulussa oot, @elämäninolointilanne koska mein luokal just viime vuon (9lk), yhel pojal näky muna uimahallis. Se oli kyl aika kiva tilanne ku en oo ikin nähny munaa.

    • skaterdude

      Ysiluokalla kaveri veti mun housut alas koulun aulassa. Se otti kiinni mun farkkujen takataskuista ja nopeesti kisko farkut johonki polvien korkeudelle. Vyö ei ollu tarpeeks kireellä kun oon aina tykänny pitää farkkuja niin ettei ne ois liian ylhäällä. Kovin paljoo jengiä ei ollu siinä lähellä paitsi muutamat tytöt ehti nähä. Onneks huppari oli sen verran pitkä et just peitti kikkelin ja aika nopeesti sain vedettyä farkut takas ylös. Eli pelkästään paljaat reidet ehti vilahtaa. Vähänkin lyhyempi huppari niin ois näkyny muutakin...

    • kehintysvama

      kerran vahingossa paljastin olevani lievästi kehitysvammainen.

    • Anonyymi

      Tulee aika myöhässä,mutta tässä se on:


      Se kun hävisin koulun diskoissa yhden pelin,jonka hävisin juuri minun luokan ÄRSYTTÄVIMPIEN poikien nähden.Ekana täytyy siitä kertoa,että he eivät pelanneet sitä peliä samassa pelissä(onneksi,muuten se olisi vielä pahempi asia).Ekana he sanoivat,joka oli jo tarpeeksi ärsyttävää,oli"Hei,näköjään Tuula(nimi vaihdettu)pelaa brawlia"(luit oikein,pelasin brawl starsia)Sen jälkeen toinen sanoi"Oho,näköjään pelaa."onneksi se ei ollut yhtä ärsyttävää.Sen jälkeen kaikki mun lähistöllä olevat luokan pojat meni ympärilleni katsomaan kun pelasin.Se oli jo tarpeeksi stressaavaa,koska kun katsotaan kun pelaan,on vaikeampi keskittyä pelaamiseen.Siitä asiasta tämä asia johtuu.
      Sitten,minä tietenkin hävisin pelin sen ärsykkeen takia,ja siinä ärsytti eniten niiden poikien puhe ja katsominen.Miettisin oikeasti pitäisikö paikasta vain Lähteä,kestää tuskan kun hävisin tai sanoa suoraan.Lopulta päätin lähteä pois paikalta bossladynä ja mennä pois paikasta sanomatta mitään ja reagoimatta mitään,vaikka sisältä olin oikeasti kuollut.Silloin kun hävisin he sanoi"Hei,sä oot aika nuubi brawlissa."Olisi siinä tilanteessa mieli kertoa totuus.Sitten ne sanoi"Sun ainoa rämäpää on varmaan Sam.Sinulla on varmaan alle tuhat pokaalia."Siinä ketutti se eniten että minulla oli silloin yli 10 tuhatta pokaalia silloin.Sittten myöskään se ei ole mahdollista että minulla olisi vain sam,El primon,Nitan ja Shellyn takia.En muuten kertonut totuutta koska he ei olisi uskonut.Minulla on aika paljon muitakin kommelluksia ärsyttävien luokkani poikien kanssa,mutta tämä on ehdottomasti yksi niistä pahimmista.Voin kertoa tässä joitakin muita kokemuksia.

      Ps.Ne pojat on samanlaisia JOKAIKISELLE luokkani tytölle.En ole varma miksi,mutta yksi epäilykseni on ihastumiset,älkää kysykö miksi.Ihmettelisin jos jokaiseen tyttöön luokaltani oltaisiin ihastuttu,mutta olen kuulut että jotkut pojat ärsyttää ihastustaan.

      2.Kerran kaaduin heidän edessä.Sielä oli myös lähistöllä ihastukseni.He nauroivat mutta ihastus ei,koska hän ei ole samanlainen kuin ne naurulokit.

      3.Krran minun paras kaveri nosti minut "romantiikasta asennossa"paikasta jossa oli näköyhteys niihin poikiin.Tiesin ettei se alkuunkaan olisi hyvä idea.Kaverini nosti minut koska hän halusi nähdä että jaksaako nostaa minut.Sitten kun hän nosti minut,pelkoni toteutui.He sanoivat huutaen"Tuuli ja Hilma(nimi muutettu myös)on yhdessä!"Me katsottiin Hilman kanssa toisiamme silmiin.Lähdettiin pois "romantiikka asennosta" ja lähdettiin aika nopeeta pois paikalta.He silti huusi samaa ja mummoassa "Tuula ja Hilma on lesboja!"ja "te olette yhdessä."noin kolmen päivän ajan.Olipa tooodella kiva loppu viikko.



      4.Tätä ei tapahdu minulle mutta yhdelle kaverilleni kyllä:he luokkalaiset haukkuu häntä turriksi varmaan hännän takia jota hän käyttää.Hän ei muuten ole turri tai therian.Muuten kerran kuulin siltä että ne pojat haukkui häntä kanttarelliksi.😂Hän alkoi nauramaan kun kuuli sen ja kun kuulin sen Hilman kanssa,mekin naurettiin.Itse asiassa tämä oli hauska tilanne.


      5.Kerran Kalle-Pertti(nimi muutettu)meni eteeni niin että en muka pääsisi pois.Silloin menin ohitse todella helposti.Vähän oli noloa sillä joku taisi nähdä tilanteen.


      6.Tämä ei ole noloa mutta välillä Kalle-Pertti ja Juuso(nimi muutettu) haukkuu minua NPC:ksi (tämä on enemmänkin huvittavaa minulle.Miksi ne sanoo minua NPC:ksi koska olen jopa heitä viisaampi ja saan parempia numeroita.Olen myös yksi luokkani viisaimmista ja minulla on luokan yksi parhaimista käsialoista)


      7.Tämäkään ei ole nolo tilanne mutta se ketuttaa että kun en vastaa tai sano mitään pojille he sanoo minua NPC:ksi.Näköjään ei auta mitään että he lopettaisi sen,vaikka se on minun merkki että ei kiinnosta.niitä tilanteita on esimerkiksi"Mikä on äitisi ikä"joka ei kyllä sellaiselle huligaanille kuulu.Siihen aikaan Matti(nimi muutettu)oli kysynyt paljon asioita minulle kun istumapaikkani oli Matin vieressä.Taisi olla ihastunut.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      102
      2276
    2. Ei se mene ohi ajan kanssa

      Näin se vaan on.
      Ikävä
      104
      1694
    3. Tunnistebiisi

      Laita joku tunnistebiisi, niin tiedän ett oot täällä ja kaipaat ehkä mua
      Ikävä
      84
      1388
    4. Taidat tykätä linnuista paljon

      Mikä on sun lemppari ☺️😉🥹🦢🐦‍⬛🦉🦜🦚
      Ikävä
      131
      1371
    5. Tavoitteeni onkin ärsyttää

      Sua niin turhaudut ja unohdat koko homman
      Ikävä
      117
      1256
    6. Okei nyt mä ymmärrän

      Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘
      Ikävä
      75
      1227
    7. Olen huolissani

      Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis
      Ikävä
      63
      1101
    8. Miks käyttäydyt noin?

      Välttelet kaikkia kohtaamisia...
      Ikävä
      51
      1047
    9. Ei sun tarvi jännittää enää

      en yritä enää mitään. Tiedän että olin mauton ja sössin kaiken.
      Ikävä
      36
      972
    10. Minkälainen ääni mulla on mies

      Sinun mielestä?
      Ikävä
      33
      834
    Aihe