hyvä ohjelma

Muuten kiva ohjelma mutta näinä aikoina Suomessa ei kaivata ruudussa Ananas-tukkaa eikä Geelipartoja joten ohjelman johto voisi vaihtaa tyyliään,,,,
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

TV-ohjelmapolitiikasta ei päätetä persujen torikokouksissa.

Äänestä
  • Oot oikias, ne on päätetty tähänkin saakka tupailloissa ja niin jatketaan.

    Äänestä

enää ei tierä kuka on persu tai juntti ulkua päin kun nua saatanan pikku jupi pittää kauhiaa risupartaa,metturinpaitaa ja pipo on aina pääs...ennen ne sentäs tunnisti jo kaukaa

Äänestä

Se on kauheeta kun joka toinen juippi, nuori mies alka näyttämään muriaanilta,,,,,

Äänestä

Miehillä on parta, naisilla ja lapsilla ei.

Äänestä

vittu nykyään kaikki keskenkasvuiset bi-seksuaali nörtit kasvattaa törkyparran ja tatskaa naamansa kun joku saatanan muotisaitti käskee...sitte kävellään kylillä ulkonäkö vastaa ihan huumeparoonia kujalta...mutta....kädessä vanilijalatte ja kännystä auki homojen treffisaitti....säälittäväää
vielä parikyt vuotta sitten kylillä tunnisti mihin ryhmään kuka kuulu...saatana

Äänestä

Kommentoi aloitusta


gllunnsssi kirjoitti:

Muuten kiva ohjelma mutta näinä aikoina Suomessa ei kaivata ruudussa Ananas-tukkaa eikä Geelipartoja joten ohjelman johto voisi vaihtaa tyyliään,,,,

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu