Jatkuvaa pullistelua ja itsekehua

Miten on saatu maksullista naista. Voi mitä reppanoita kun ei ilman rahaa tipu.
17<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Oletko Sensei-- saanut jota että köhköh Joulupukilta mitään tänä jouluna!!!

1Äänestä
  • Kannelmäessä sai 10 min extra aikaa kun ei ollut maksetussa tunnissa valmis

    Äänestä

Sika-Amalia maksaa minulle joka panosta. Ei syytä huoleen. Mottoni on, kaverille kans.

1Äänestä

Meillä hoitaja täti kertoi että pukki oli kääntynyt huoneeni ovelta. Kuulemma olin taputellut löysää "joulutorttua" lattialla päästelen suustani POTATO POTATO POTATO ääniä. Itse en tällaista muista.... epäilen että 2010 on deletoinut ajatuksiani!!!

Khiai!

Äänestä

Olisin ihan hiljaa jos olisin huorissakäyvä luuseri.
Pattayan idiootit rehvastelee isoon ääneen että eivät saa muuten.

Äänestä
  • Pattayan huorissakävijät sitä sivistymätöntä kansanosaa että eivät edes tajua miten heille nauretaan tai miten noloja ovat.

    Äänestä

  • NmT kirjoitti:

    Pattayan huorissakävijät sitä sivistymätöntä kansanosaa että eivät edes tajua miten heille nauretaan tai miten noloja ovat.

    Muista, että ehkäpä yksi kymmenestätuhannesta Pattayan suomalaiskävijästä on kaltaisesi, et siis voi yleistää! Onneksi teitä on todella harvassa!

    Äänestä

Tottahan tämä on. Suomessa en saa niiltä joilta haluan. Kova kohtalo, kun ei siiderivalaat kelpaa kuten teille muille. Siispä maksan mielelläni kauniista 45kg tytöstä, joka tekee mitä pyydetään ja enemmänkin. Ymmärrän kyllä kateutenne ja miten se purkautuu näppikselle.

Äänestä
  • Annakko sinä Amalia ilmaiseksi? Kiitos vaan mutta en huoli.

    Äänestä

  • "Suomessa en saa niiltä joilta haluan."

    Tuossa kiteytyy Pattayapoissien ongelma. He eivät saa.

    Mitä syitä tähän etteivät saa? Olisiko omassa ulkonäössä korjattavaa tai 100 kiloa liikaa päällä ylimääräistä tai joku muu ominaisuus vaikka rumuus, paskan haju tai mustat hampaat kun ei naiset ole kiinnostuneita?

    Äänestä

  • Masi1 kirjoitti:

    "Suomessa en saa niiltä joilta haluan."

    Tuossa kiteytyy Pattayapoissien ongelma. He eivät saa.

    Mitä syitä tähän etteivät saa? Olisiko omassa ulkonäössä korjattavaa tai 100 kiloa liikaa päällä ylimääräistä tai joku muu ominaisuus vaikka rumuus, paskan haju tai mustat hampaat kun ei naiset ole kiinnostuneita?

    Suomessa en saa niiltä joilta haluan 😅😅😅😅😅😅😅😅

    Thaimaassakaan en saa niiltä joilta haluan 🚜🚜🚜🚜🚜🚜🚜🚜

    Missään en saa niiltä joilta haluan 😨😨😨😨😨😨😨😨

    Kukaan ei halua minua missään 🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐒🐒

    Minä saan vain ostamalla, koska olen 🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🚜🚜🚜🚜🚜🚜😨😨😨😨😨🍺🍺

    Äänestä

Tultiin eilen rouvan kanssa Pattayalle Phuketista viettämään uusivuosi täällä ystävien kanssa ja sitten takaisin. Käveltiin eilen illalla ja tänään päivällä rantakatu päästä päähän ja todettiin että kyllä on Pattaya perhekohteeksi muuttunut. Pelkkiä eurooppalaisia pariskuntia, intialaisia kaveriporukoita, venäläisiä naisia ja lapsia pienissä ryhmissä, kiinalaisia ja korealaisia isoja ryhmiä pääasiassa ikääntyneitä ihmisiä, lihavia keski-ikäisiä naisia rannalla, varakkaita aasialaisia kaunottaria shoppailemassa muotivaatteissaan, urheilijoita, perheitä, nuoria eurooppalaisia tyttöjä pareittain. Kaikkein pienimmän ryhmän muodostaa yksin liikkuvat eurooppalaiset miehet. Yhtäkään thaimaalaista nuorta naista ei ole näkynyt eläkeläisen kainalossa. Kaljaveikot juttelee keskenään baareissa eikä niilläkään ole nuoria thainaisia kainalossa.
Niin sanottu seksiturismi on Pattayalla erittäin marginaalista monien luuloista huolimatta ja se tapahtuu piilossa yksityisesti sisätiloissa, eikä kaduilla eikä baareissa, kuin joissakin nuorisokohteissa. Me emme tuomitse prostituutiota mitenkään. Vartaloa me kaikki töitä tekevät ihmiset käytämme ansaitessamme elantonamme. Mitä väliä sillä on mistä ruumiinosasta on kyse? Kuka sen on keksinyt että sukupuolielinten koskettelu on ikävämpi asia kuin vaikka konttorissa tietokoneen näpyttely? Luonnollisesta asiasta kamalaa meuhkaamista.

Äänestä
  • Tohtorismies on tuota huoraamisaihettaan hehkuttanut tällä palstalla:

    678 eri nimimerkillään.

    943 tarinallaa.

    13 vuoden ajan.

    Äänestä

  • ÄläAnnaPeriksi2010 kirjoitti:

    Tohtorismies on tuota huoraamisaihettaan hehkuttanut tällä palstalla:

    678 eri nimimerkillään.

    943 tarinallaa.

    13 vuoden ajan.

    13 vuottako olet viettänyt elämästäsi internetissä ja ajattelet jokaisen Pattayan 14 miljoonan turistin olevan yksi ja sama pallomahainen pervo? Sulla on mahtava elämä.

    Äänestä

  • Lerpanlaiffia kirjoitti:

    13 vuottako olet viettänyt elämästäsi internetissä ja ajattelet jokaisen Pattayan 14 miljoonan turistin olevan yksi ja sama pallomahainen pervo? Sulla on mahtava elämä.

    Ei heilauta meikämandoliinin elämää mutta huomaan että pallomahaisuus kovasti kismittää.

    Taitaa kovasti kuulua sun elämääs kun siitä päivittäin jauhat.

    Äänestä

Pattayan miesten jutut koostuu tyhjästä ja paskasta. Kannattaa muistaa että miesryhmä joka ei saa naista kun ostamalla, on mitä on.

Äänestä

Pattaya suomiukoilla vielä se paita päällä jossa kerrottiin kaikille että ollaan menossa Pattayalle ja kohta saadaan koska muuten eikä muualla saada.

Kyllä on luusereita!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


PattayaLuuserit kirjoitti:

Miten on saatu maksullista naista. Voi mitä reppanoita kun ei ilman rahaa tipu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu