Miten on saatu maksullista naista. Voi mitä reppanoita kun ei ilman rahaa tipu.
Jatkuvaa pullistelua ja itsekehua
PattayaLuuserit
17<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Oletko Sensei-- saanut jota että köhköh Joulupukilta mitään tänä jouluna!!!
Kannelmäessä sai 10 min extra aikaa kun ei ollut maksetussa tunnissa valmis
Sika-Amalia maksaa minulle joka panosta. Ei syytä huoleen. Mottoni on, kaverille kans.
Meillä hoitaja täti kertoi että pukki oli kääntynyt huoneeni ovelta. Kuulemma olin taputellut löysää "joulutorttua" lattialla päästelen suustani POTATO POTATO POTATO ääniä. Itse en tällaista muista.... epäilen että 2010 on deletoinut ajatuksiani!!!
Khiai!
Olisin ihan hiljaa jos olisin huorissakäyvä luuseri.
Pattayan idiootit rehvastelee isoon ääneen että eivät saa muuten.
Pattayan huorissakävijät sitä sivistymätöntä kansanosaa että eivät edes tajua miten heille nauretaan tai miten noloja ovat.
Muista, että ehkäpä yksi kymmenestätuhannesta Pattayan suomalaiskävijästä on kaltaisesi, et siis voi yleistää! Onneksi teitä on todella harvassa!
Tottahan tämä on. Suomessa en saa niiltä joilta haluan. Kova kohtalo, kun ei siiderivalaat kelpaa kuten teille muille. Siispä maksan mielelläni kauniista 45kg tytöstä, joka tekee mitä pyydetään ja enemmänkin. Ymmärrän kyllä kateutenne ja miten se purkautuu näppikselle.
Annakko sinä Amalia ilmaiseksi? Kiitos vaan mutta en huoli.
"Suomessa en saa niiltä joilta haluan."
Tuossa kiteytyy Pattayapoissien ongelma. He eivät saa.
Mitä syitä tähän etteivät saa? Olisiko omassa ulkonäössä korjattavaa tai 100 kiloa liikaa päällä ylimääräistä tai joku muu ominaisuus vaikka rumuus, paskan haju tai mustat hampaat kun ei naiset ole kiinnostuneita?
Suomessa en saa niiltä joilta haluan 😅😅😅😅😅😅😅😅
Thaimaassakaan en saa niiltä joilta haluan 🚜🚜🚜🚜🚜🚜🚜🚜
Missään en saa niiltä joilta haluan 😨😨😨😨😨😨😨😨
Kukaan ei halua minua missään 🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐒🐒
Minä saan vain ostamalla, koska olen 🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🚜🚜🚜🚜🚜🚜😨😨😨😨😨🍺🍺
Tultiin eilen rouvan kanssa Pattayalle Phuketista viettämään uusivuosi täällä ystävien kanssa ja sitten takaisin. Käveltiin eilen illalla ja tänään päivällä rantakatu päästä päähän ja todettiin että kyllä on Pattaya perhekohteeksi muuttunut. Pelkkiä eurooppalaisia pariskuntia, intialaisia kaveriporukoita, venäläisiä naisia ja lapsia pienissä ryhmissä, kiinalaisia ja korealaisia isoja ryhmiä pääasiassa ikääntyneitä ihmisiä, lihavia keski-ikäisiä naisia rannalla, varakkaita aasialaisia kaunottaria shoppailemassa muotivaatteissaan, urheilijoita, perheitä, nuoria eurooppalaisia tyttöjä pareittain. Kaikkein pienimmän ryhmän muodostaa yksin liikkuvat eurooppalaiset miehet. Yhtäkään thaimaalaista nuorta naista ei ole näkynyt eläkeläisen kainalossa. Kaljaveikot juttelee keskenään baareissa eikä niilläkään ole nuoria thainaisia kainalossa.
Niin sanottu seksiturismi on Pattayalla erittäin marginaalista monien luuloista huolimatta ja se tapahtuu piilossa yksityisesti sisätiloissa, eikä kaduilla eikä baareissa, kuin joissakin nuorisokohteissa. Me emme tuomitse prostituutiota mitenkään. Vartaloa me kaikki töitä tekevät ihmiset käytämme ansaitessamme elantonamme. Mitä väliä sillä on mistä ruumiinosasta on kyse? Kuka sen on keksinyt että sukupuolielinten koskettelu on ikävämpi asia kuin vaikka konttorissa tietokoneen näpyttely? Luonnollisesta asiasta kamalaa meuhkaamista.
Tohtorismies on tuota huoraamisaihettaan hehkuttanut tällä palstalla:
678 eri nimimerkillään.
943 tarinallaa.
13 vuoden ajan.
13 vuottako olet viettänyt elämästäsi internetissä ja ajattelet jokaisen Pattayan 14 miljoonan turistin olevan yksi ja sama pallomahainen pervo? Sulla on mahtava elämä.
Ei heilauta meikämandoliinin elämää mutta huomaan että pallomahaisuus kovasti kismittää.
Taitaa kovasti kuulua sun elämääs kun siitä päivittäin jauhat.
Pattayan miesten jutut koostuu tyhjästä ja paskasta. Kannattaa muistaa että miesryhmä joka ei saa naista kun ostamalla, on mitä on.
Pattaya suomiukoilla vielä se paita päällä jossa kerrottiin kaikille että ollaan menossa Pattayalle ja kohta saadaan koska muuten eikä muualla saada.
Kyllä on luusereita!