Seinäjoen keskustassa Koulukatu 42, vuokrattavana tilava päätyhuoneiston kolmio 64 m2, sisältäen iso olohuone, tilava keittiö, WC-kylpyhuone, iso parveke Koulukadulle päin.
Seinäjoen keskusta Koulukatu 42 vuokrattavana tilava kolmio 64 m2, 3H K KPH Parveke
Huoneisto on neliöiltään huomattavasti tilavamman tuntuinen päätyhuoneiston 3. kerros, josta ikkunat ja näkyvyys kolmeen eri suuntaan.
Näppärä ja toimiva pohjapiirustus:
Eteisesestä pääsee suoraan keittiöön, isoon olohuoneeseen, molempiin makuuhuoneisiin ja WC- tiloihin.
Isommassa makuuhuoneessa on iso erillinen vaatehuone hyllyineen ja tankoineen.
Lisäksi eteisessä on yksi tilava vaatehuone ja eteisessä erillinen vaatenaulakko tila.
Taloyhtiössä lisäksi saunatilat, varastotilat, kylmiövarasto, kokoontumishuone, tuuletusparvekkeet ja pyörävarasto.
Asunto-osake sopii monenlaiseen elämäntilanteeseen erinomaisesti mm. yksineläville, opiskelijoille tai perheasumiseen.
Vuokra vain 650,00 kk, vesi vain 17,00/hlö, sähkö mittarin mukaan.
Lisäksi tämän osakkeen vuokraajalla on mahdollisuus tarvittaessa saada käyttöönsä autotalli, mikä sijaitsee taloyhtiön pihassa, välittömässä läheisyydessä, lämmitettävä sähköpistokkeellinen autotalli. Oven eteen voi pysäköidä vielä toisenkin auton, 45€/kk.
2 kk vuokravakuus.
Lisävakuutena myös 2 luotettavan henkilön antama henkilötakuu.
Osake vapautuu tammikuussa 2019.
Ota heti yhteyttä ja tule nauttimaan asumismukavuudesta Etelä-Pohjanmaan maakunnan keskustan keskeiselle paikalle!
Vuokrasopimus tehdään kätevästi netitse www.vuokranmaksu.fi sivuilla.
Lisätiedot ja näyttö Seppo Miettinen Puh. 0400-284649
Luotettavaa yksityistä asunnonvuokrausta Suomessa jo vuodesta 1972 alkaen mm Seinäjoki, Alavus, Tampere, Lahti, Helsinki.
TILAVA KOLMIO SEINÄJOELLA
VuokraKolmioSJK
0
187
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Björn Wahlroos, maataloustuet lakkautettava
Sanoo pankkimies. Mitäs persut ja muut tukinulliem perskärpäset tähän? "Wahlroos listaa kansallisen maataloustuen. – I1473368Persut päättivät hiilivoiman kieltämisestä Suomessa
Moni on jo unohanut kuka hyväksyi hiilivoimaloiden kieltämisen Suomessa: persut Sukupuolineutraalit liikennemerkitk822940Vain persut vastustivat hiilivoimaloiden alasajoa
Persut vastusti jyrkästi hiilen kieltolakia ja on myöhemmin vaatinut hiilivoimaloiden pitämistä käytössä. He perusteliva472411Nalle Wahlroos ei ulise kuten Teemu Selänne sähkölaskuista
Nalle "hah hah" nauroi saamistaan sähkötuista, kun taas Teemu-poika itkeä tirautti kovasta sähkön hinnasta. Nalle nauro412320Muistattekos kuinka kokoomus ja persut vinkuivat sähkön hinnasta?
Oppositiossa vuonna 2022, kun sähkön hinta uhkasi nousta 20 senttiin kilowattitunnilta? Nyt ovat hiiren hiljaa, kun pitä1152225Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen
ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?452220Mikä aate kaiken pahan takana?
Se laiskistuttaa kansat, opettaa vaatimaan etuisuuksia, syleilee maailmoja eikä omaa kansaa.1492131Kyllä nämä nyky autonakut ja autotki on heikloja
Vuoden vanha akku, eikä inahdakaan.... Pistin vara-akun just lataukseen ja lähen sillä antamaan apuvirtaa Jos ei toimi,162001Muistan vuosikymmenten takaa
Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.121506Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!
Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville291433