Mistä johtuu, kun ulkomailta koitan lukea Elsian sähköposteja, niin jo monta päivää heidän sivut on olleet kaatuneina? Muutenkin huonot noi heidän meilisivunsa, mutta vielä surkeempaa kun ei pääse lukemaan omia posteja. Onko joku isompikin vika???
Olisi ystävällistä jos joku heiltä voisi vastata.
Elisan sivut aina kaatuneet?
4
280
Vastaukset
- Sivutkaatu
Aina tulee teksti : ”Toistuva ongelma verkkosivulla https://m.webmail.elisa.fi/”. Eli pääsiskö sähköpostit lukemaan jostain muualta myös????
- Gmailkäyttöön
Sellaisia nämä operaattoreiden ja foorumien postit ovat. Epävarmoja ja vanhanaikaisia. Ota käyttöön Gmail. Se toimii kaikkialla ilman turhaa säätämistä!
- Sellainn
Elisa ei välitä asikkaistaan. Heille ihan sama voiko posteja lukea. Mutta pitemmmän päälle asiakkaat äänestävät jaloillaan jos ei palvelu pelaa. Vähän kornia maksaa sellaisesta mikä ei toimi. Voisi olettaa, että iso operaattori olisi tarkka sivujensa toimivuudesta. Mutta näin ei Elisan kohdalla ole.
- Bkl
Vieläkään ei pääse Elisan meileihin ainakaan usa sta. Mutta laskut tulee kyllä ajallaan,
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain34712145Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-15811176Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2796542Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.2555327Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom1923805- 1763613
L/OVER ikuisesti minun
Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin602661Purra vaatii: Työvelvoite maahanmuuttajille ja kantasuomalaisille pitkäaikaistyöttömille
Jos Perussuomalaiset ja Kokoomus ovat seuraavan hallituksen kaksi johtavaa puoluetta, on suomalaisille pitkäaikaistyöttö1652308Nyt on kova paikka "suvaitsevaisille" naisille", kun naisille tuli oma taksi
ja syy siihen on kehitysmaalaiset taksisuharit, joista on koitunut paljon "ongelmia" naismatkustajille. Nimittäin "suva412174Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov131894