Eli ostin käytettynä Ground Zero GZRW 30 SPL, oli valmiina toisella subbarilla toimivaks todettu vahvistin ja kytkentä. Nyt sit kytkin uuden subbarin asiallisesti, kaiken piti olla kunnossa, no sit pistin musaa tuleen ni ei soinu subbari. Vähä varovasti painoin kalvoo ni rupes soimaa mut lopetti hetken päästä. Ihan ku olis kontaktihäiriöö jossai siel, onks mitää arveluksia minkälaista ja kui helposti korjattavissa?
Vastaukset 2
- arvuuttelija
onks mitää arveluksia minkälaista ja kui helposti korjattavissa?
-arvaan et,joo on siel kontaktihäiriöö ja aika helppo korjata. - läskimaha
Selvä tapaus. Sun subbarissa on puhekela paskana eli palanut. Ei voi korjata kun ei ole mikään 1000€ subbari mihin saa vaihtokeloja. Tuo elementti on niin sanotusti verkonpaino. Olen nähnyt useita vastaavia että kalvoa painamalla kuuluu muttei muuten.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791339
- 851236
- 96977
- 48833
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40723Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83609Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä30538Mikä on vahvuutesi palstalla?
Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr111520Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su44498Tunnetta ja sinua on vaikea kuvailla
Paremmin se varmaan aukeaa muulla tavalla. Olen merellä, jossa kovin usein puhkeaa rajuilma ja huomaan taistelevani hu33475