Plas Palmeras Hotelli,Fuge.

persum

Ala-arvoinen hotelli,mainostetaan 4 tähden hotellina on korkeintaan 2 tähden.
Olen tehnyt valituksia,ihan turhaa tjärebor ei ota valituksia tosissaan.
Huoneet homeisia,laastit tippuu seinistä ja katoista,ilmastoinnista tulee homeen haju,huoneitten kalusteet repaleisia ja kun kävimme vuosi sitten oli joku pöpö liikkeellä kaikilla asiakkailla vatsatautia.
Hygieniä puoli varmaankin keittiössä ei ole parasta luokkaa,respa oli ainoastaan siisti,muttei ollut ilmaista Wifiä hotellissa.

2

170

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kakkelsbergi

      Onhan se ollut karsea murju jo vuosia.
      Yllättävää, että menitte sinne sitten uudestaan: " kun kävimme vuosi sitten oli joku pöpö liikkeellä kaikilla asiakkailla vatsatautia."

    • irmel9

      Monta kertaa kyseisessä hotellissa käyneenä tuollaisia kokemuksia ei ole ollut. Siivous on toiminut moitteettomasti, aamiainen ja illallinen monipuolinen. Huoneet perustasoa kuten monessa kallimmassakin hotellissa, missä yleiset tilat hienommat. En tosin neljän tähden hotelliksi sanoisi. Wifin maksullisuus myös miinusta. Hinta- ja laatusuhde mielestäni kohdallaan.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi

      Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.
      Maailman menoa
      129
      6441
    2. Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?

      Työ­matkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotelli­surmasta tie
      Lapua
      72
      6328
    3. Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies

      Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk
      Ikävä
      376
      6225
    4. Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"

      sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni
      Maailman menoa
      347
      4016
    5. Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten

      Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril
      Maailman menoa
      153
      2452
    6. Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina

      Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.
      Maailman menoa
      6
      2379
    7. Orpo pihalla kuin lumiukko

      Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA
      Kansallinen Kokoomus
      131
      1466
    8. Onko täällä helmessä tapahtunut vakava rikos?

      Onko kuullut kukaan mitään.
      Haapavesi
      13
      1359
    9. Miten kauan sulla menisi

      Jos tulisit mun luo tänne nyt kahvinkeittoon?
      Ikävä
      190
      1156
    10. Miksi me oikein

      Rakastuttiin?
      Ikävä
      64
      980
    Aihe