Pantavanasi

Enjoyed_kitten

Olen noin nelikymppinen normaalivartaloinen mies, fantasiani eivät taida olla normaaleja. Ne lähes kaikki liittyvät alistamiseen ja nöyryyttämiseen, minun alistamiseen ja nöyryyttämiseen miesryhmän taholta.

Olen rahapulassa tai pakotettuna lupautunut riisuuntumaan ja esittelemään vartaloani parille kolmelle vanhemmalle isokokoiselle miehelle. Heti alusta alkaen heidän käskytyksensä on kovasanaista ja tunnen kiihottavasti olevani heille vain väline.

Tilaisuus on jossain mancavessa tai teollisuushallissa ja he ottavat myös kuvia ja videoita. Toivoisin että saisin joskus kokea! Tällä hetkellä oikeat kokemukseni rajoittuvat pariin huomattavasti kevyempään; Yhden paksun ison kyrvän laukaisemiseen vanin takaosassa suullani, se oli nöyryyttävää, kun mies laittoi minut lauettuaan suoraan spermat kasvoilla ulos parkkialueelle. Toinen oli kahden kyrvän laukaiseminen suulla ja käsillä kasvoilleni polvillani keskellä lattiaa.

Haluaisin lisää, minut löytää kikistä. Idni on enjoyed_kitten

5

507

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ukkomies56v

      Tälläinen alistaminen ja nöyryyttäminen kiihottaa myös minua. Olisi kiihottavaa tulla alistetuksi ja kahlehdituksi. Esim. mies käskee heti ovella riisuuntumaan alasti ja polvilleen eteensä . Sitten kädet kahleisiin ja panta kaulaan. Tämä tietenkin kuvataan. Piiskalla tehostetaan komentoja. Sen jälkeeen mies voi tehdä kanssani mitä haluaa ja tietysti kuvaa kaiken. Pakottaa imemään camissa ja muuta nöyryyttävää.
      Tälläinen kiihottaa todella. Ja löylykauhakin mutta kun ei oikeen mahdu...

      • enjoyed_kitten

        Kuulostaisi upealta kokemukselta. Minä kiihotun kovasti myös videochatissa jos toinen osapuoli käskyttää ja nöyryyttää. Olen kiimaisena upottanut ison dildon peppuuni, kun hän on samalla kertonut kuinka hän taluttaa minut kaulapannasta vanhempien miesten käyttöön ja kuvaa sessiot.


    • Vankiparka

      Olisihan se mielenkiintoista joutua riskille ukolle vangiksi. Joutuisi painimaan, vääntämään kättä, nostamaan painoja ja muita voimalajeja, ja jos häviäisi niin aina saisi piiskaa. Sama herra tutkisi väkisin munat ja muut intiimit paikat ja pistäisi koppiin miettimään. Lisäksi voitaisiin tehdä piiskaustutkimuksia, esim. kuinka kauan menee aloituksesta siihen, että hän on piiskannut minut itkuun. Taikka tutkittaisiin missä piiskausasennossa minut olisi helpoin piiskata. Myöskin väkisin perään pökkimistä tutkittaisii.

      Et ole yksin epänormaali!

      • Enjoyed_kitten

        Kiihottavaa! Mutta en koe olevani epänormaali


    • enjoyed_kitten

      Useat ovat olleet yhteydessä uskalla sinäkin

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      255
      4581
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      131
      2993
    3. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      41
      2762
    4. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      74
      1740
    5. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      106
      1594
    6. Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?

      Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn
      Maailman menoa
      24
      1485
    7. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      55
      1334
    8. Kehtaisitko näyttäytyä

      kaivattusi seurassa?
      Ikävä
      93
      1245
    9. Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!

      Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En
      Maailman menoa
      206
      1103
    10. Missä kunnassa kaivattusi asuu

      Kuinka tarkkaa uskalla sanoa?
      Ikävä
      47
      1099
    Aihe