Olen noin nelikymppinen normaalivartaloinen mies, fantasiani eivät taida olla normaaleja. Ne lähes kaikki liittyvät alistamiseen ja nöyryyttämiseen, minun alistamiseen ja nöyryyttämiseen miesryhmän taholta.
Olen rahapulassa tai pakotettuna lupautunut riisuuntumaan ja esittelemään vartaloani parille kolmelle vanhemmalle isokokoiselle miehelle. Heti alusta alkaen heidän käskytyksensä on kovasanaista ja tunnen kiihottavasti olevani heille vain väline.
Tilaisuus on jossain mancavessa tai teollisuushallissa ja he ottavat myös kuvia ja videoita. Toivoisin että saisin joskus kokea! Tällä hetkellä oikeat kokemukseni rajoittuvat pariin huomattavasti kevyempään; Yhden paksun ison kyrvän laukaisemiseen vanin takaosassa suullani, se oli nöyryyttävää, kun mies laittoi minut lauettuaan suoraan spermat kasvoilla ulos parkkialueelle. Toinen oli kahden kyrvän laukaiseminen suulla ja käsillä kasvoilleni polvillani keskellä lattiaa.
Haluaisin lisää, minut löytää kikistä. Idni on enjoyed_kitten
Pantavanasi
5
629
Vastaukset 5
- ukkomies56v
Tälläinen alistaminen ja nöyryyttäminen kiihottaa myös minua. Olisi kiihottavaa tulla alistetuksi ja kahlehdituksi. Esim. mies käskee heti ovella riisuuntumaan alasti ja polvilleen eteensä . Sitten kädet kahleisiin ja panta kaulaan. Tämä tietenkin kuvataan. Piiskalla tehostetaan komentoja. Sen jälkeeen mies voi tehdä kanssani mitä haluaa ja tietysti kuvaa kaiken. Pakottaa imemään camissa ja muuta nöyryyttävää.
Tälläinen kiihottaa todella. Ja löylykauhakin mutta kun ei oikeen mahdu...- enjoyed_kitten
Kuulostaisi upealta kokemukselta. Minä kiihotun kovasti myös videochatissa jos toinen osapuoli käskyttää ja nöyryyttää. Olen kiimaisena upottanut ison dildon peppuuni, kun hän on samalla kertonut kuinka hän taluttaa minut kaulapannasta vanhempien miesten käyttöön ja kuvaa sessiot.
- Vankiparka
Olisihan se mielenkiintoista joutua riskille ukolle vangiksi. Joutuisi painimaan, vääntämään kättä, nostamaan painoja ja muita voimalajeja, ja jos häviäisi niin aina saisi piiskaa. Sama herra tutkisi väkisin munat ja muut intiimit paikat ja pistäisi koppiin miettimään. Lisäksi voitaisiin tehdä piiskaustutkimuksia, esim. kuinka kauan menee aloituksesta siihen, että hän on piiskannut minut itkuun. Taikka tutkittaisiin missä piiskausasennossa minut olisi helpoin piiskata. Myöskin väkisin perään pökkimistä tutkittaisii.
Et ole yksin epänormaali!- Enjoyed_kitten
Kiihottavaa! Mutta en koe olevani epänormaali
- enjoyed_kitten
Useat ovat olleet yhteydessä uskalla sinäkin
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ny se loppuu ( Kuhmo)
Yhtiö on myyty. Notta yyteet meleko äkkiä, notta. Pelastautukoon ken voi. Notta se on tuulista pian.601882Parikymppinen hakkasi nelikymppisen kriittiseen tilaan
Ja ihminen jäi junan alle lautiosaaressa...paljon on taas sattunut ja tapahtunut. Ketähän nämä uhrit mahtaa olla 🤔 htt251470- 991072
- 45820
- 87783
Kaivattusi tärkein ulkoinen tuntomerkki
Onko jokin muu kuin yleinen kuten kaunis, laiha. hyväkroppainen jne.20599- 28591
- 31533
Nainen, miten suhtautuisit
Jos mies ehdottaisi tapaamista? Entä siihen, jos mies kertoisi tapaamisessa tunteistaan ja haluaisi seurustella?56528Äimän käki
Olen vähää vaille viisikymppinen mies, ja olen elellyt ilman parisuhdetta parisen vuotta. Nyt vihdoin ja viimein tuntuu,102461