Tilasin verkkokaupasta tuotteen nimelläni, olkoonpa vaikka "Veikko Virtanen" sähköpostiini tulleessa ilmoituksessa on kuitenkin vastaanottajana "pilluiivari Virtanen" .
Tuo "etunimi" on kuitenkin erään maksullisen internet puhelut ohjelman käyttäjänimi jota ei ole mainittu missään muualla, paitsi jos lähetän tekstiviestin em. ohjelmalla jollekkin, niin viesti menee myös tämän henkilön WhatsAppiin, vaikka minulla ei ole edes älypuhelinta, saatikka kyseistä sovellusta.
Kun poistan Google Chrome selaimen uninstallerilla ja asennan uuden, niin eiköhän vaan vanhat tiedot tule esiin siinä uudessa selaimessa, samoin kuin tätä juttua aloittaessani tulee vuosien takaisetkin ehdotukset otsikoiksi, joita olen käyttänyt, siis kaivaako Chrome kovalevyltäkin poistettua tietoa uudelleen käyttöön, silppuria en ole vielä kokeillut poistettuun tietoon.
OK. on minulla Linuksiakin parilla kovalevyllä, joten harkitsen vakavasti levyn vaihtoa, muttamutta onko Linukseissakin sama vika, kun selainkin on saman niminen.
Jotenkinnytvi-ttaa
veikkovirtanenn
1
151
Vastaukset
- sieltäseronkkii
Poista myös käyttäjän hakemistosta selaimen kansio, tai tee selaimeen uusi käyttäjäprofiili.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia
Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell2084633- 1882596
- 671522
Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?961210Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi
jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?1071130- 1251129
Kohta katson sun kuvaasi
ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa91092- 711071
Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan
Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a1361048- 109989