Onko sinulla läskihauis?

Onko hihaton paita päällä että pääset näyttämään keskikaljalla ja kepapilla rakennettua hauberiasi Pattayan muille junteille?

Onko komea amistatska myös läskihauberin yläpuolella?
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Minulla taitaa olla taas kakka housuissa.

1Äänestä

Lerppa, juo lisää kiljua

1Äänestä

Luuserit

Äänestä

Mikään ei nolompaa kun läskimaha Pattayalla hihattomassa

1Äänestä

Toivottavasti en kysele sopimattomia, mutta minun käsivarteni ovat kuin kaksi kukkakeppiä. Ihailen todellisia uroita ja tarjoan heille anustani mielellään.

1Äänestä

Fantasiaan taipuvainen persoonallisuus tarkoittaa persoonallisuuden tyyppiä, joka saattaa selittää useita yliluonnollisiksi määriteltyjä ilmiöitä. Erilaiset lapsuudenaikaiset tekijät voivat vaikuttaa siihen, että henkilöllä on aikuisiällään poikkeuksellisen rikas mielikuvituselämä. Fantasiaan taipuvaisen persoonallisuuden omaavilla saattaa olla useita todentuntuisia paranormaaleja kokemuksia, kuten kehostapoistumiskokemuksia, ilmestyksiä ja abduktiokokemuksia. Fantasiaan taipuvaiset ovat myös muita alttiimpia hypnoosille. Monet ovat lapsena pitäneet mielikuvitusystäviä, ja aikuisena fantasiaan taipuvainen saattaa väittää omaavansa yliluonnollisia kykyjä, kuten sensei, joka asettaa "määräyksiä" ja "ohjelmoi" ihmisiä, koska joku kyseenalaistaa mielikuvituselämänsä, mielikuvitusvaimonsa ja mielikuvitusomaisuutensa.

Laitoskamaa, mutta kuksasta ja puukosta päätellen asustelee jossakin korvessa perinnöksi jääneessä rintamamiestalossa yksin, tai äitinsä kanssa. Valehtelee kenties äidilleen tekevänsä netissä jotakin tärkeää työtä.
Työelämä ja parisuhde ovat tuntemattomia käsitteitä tuolle metsämökin tontulle, mutta hänellä on suuri haave romanttisesta rakkaudesta ja Thaimaasta.
Kyselemistä hän harrastaa, josko lotossa paukahtaisi päävoitto ja sitten ei muuta kuin etsimään thaivaimoa itselleen hammaslääkäristä.

Hammaslääkärifantasialleen lienee tosipohjaa Suomesta. Hän on päässyt lähimmäksi naista viime vuosikymmeninä nimenomaan hammaslääkärissä ja ihastunut naiseen, joka eroottisesti tunkee sormet sensein suuhun. Sensei ymmärtänyt asian ihan väärin ja koettanut nuolla kumihanskaa ja jatkossa hänet ohjattiin mieshammaslääkärille, joka nyppi pois loputkin mustat myrkkyhampaat.

Äänestä

naurattaa aina kun vanha läskmaha ukko luulee olevasa 20v ja käyttää ihrakroppansa päällä hihatonta.
mitä nämä ukot luulee olevansa?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


timantti_pora kirjoitti:

Onko hihaton paita päällä että pääset näyttämään keskikaljalla ja kepapilla rakennettua hauberiasi Pattayan muille junteille?

Onko komea amistatska myös läskihauberin yläpuolella?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu