Aamulla esinahka takana

Jätkä-23v

Nykyään aina aamulla herätessä on esinahka valunut terskan päältä pois. Ja nyt ihan lähiaikoina esinahka on alkanut valuun itsestään pois terskan päältä myös muulloin. Esimerkiksi huomasin eilen salilla kyykätessä kun terska tavallaan pullahti pois esinahan alta. Paljas terska tuntuu kyllä inhottavalle boksereissa. Onko esinahka jotenki voinut hieman venynyä jos koko yön ollut terskan takana? Olen lukenut että jos terska on aina paljaana tunto häviää vähitellen?

Onko muilla jätkillä kokemusta? Mitä voisi asialle tehdä? Tiukat bokserit?

5

312

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • edessätakana

      Mulla ihan sama juttu minkä kuvailit, pari vuotta sitten alkoi joka yö itsekseen menemään taakse ja edelleen menee. Sen verran on tuntomuutosta tullut että enää paljas terska ei enää tunnu inhottavalta housuja vasten.. Välillä en jopa pysty sanomaan onko esari takana vai edessä ilman että kurkkaan tai käsin tunnustelen.
      Mut muuten ei oo vaikuttanu mihinkään.

    • elixia

      On tuttu ilmiö, varsinkin salilla kyykätessä! Eihän sille mitään voi, ellei halua johonkin ympärileikkaukseen. Ehkä parempi vaan tottua pitämään liikkuvat takana?

    • Lemmenkäinen

      Voi teitä tuppikulleja :D

    • Paljaspää

      Suosittelen sen poistoa. Vaikka alussa tuntuu ikävälle kalsareita vasten, se menee pian ohi. On huomattavasti helpompi pitää puhtaana, eikä huononna seksuaalista suorituskykyä, pikemminkin saattaa parantaa oman kokemukseni mukaan.

      • Turhaa_leikkelyä

        Ei siinä enää mitään leikkailemista tarvita jos esinahka alkaa jo itsekseen pysymään takana.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olen tumma ja tulinen

      Ja vielä suora - en ollut sinua varten. n to m
      Ikävä
      171
      1086
    2. Tunnustuksia

      Haluatko tunnustaa jotain, mitä on sydämelläsi?
      Ikävä
      65
      886
    3. Mitä kysyisit

      Mihin haluaisit vastauksen häneltä eli mitä kysyisit?
      Ikävä
      86
      810
    4. Mitä luulet

      Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?
      Ikävä
      72
      737
    5. Sä et vaan töllö tajua että rakastuin

      Mikä stana siinä on niin vaikea ymmärtää?! Täh
      Ikävä
      46
      683
    6. Vielä hyvinvointitalosta

      Suurin osa pyhäjärvisistä on sivistynyttä fiksua porukkaa ja on täysin hankkeen kannalla. Nyt vain pieni äänekäs joukko
      Pyhäjärvi
      78
      632
    7. Kerro jokin

      👻 tarina
      Ikävä
      62
      599
    8. Rakastan sua mies joka päivä vähän enemmän

      Ei uskois 😉
      Ikävä
      28
      585
    9. Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa

      ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su
      Ikävä
      35
      575
    10. Luule ja ajattele minusta

      mitä tykkäät nainen, olet ajat sitten antanut itsestäsi ihan omanlaisen kuvan.. 😅
      Ikävä
      46
      569
    Aihe