Aamulla esinahka takana

Jätkä-23v

Nykyään aina aamulla herätessä on esinahka valunut terskan päältä pois. Ja nyt ihan lähiaikoina esinahka on alkanut valuun itsestään pois terskan päältä myös muulloin. Esimerkiksi huomasin eilen salilla kyykätessä kun terska tavallaan pullahti pois esinahan alta. Paljas terska tuntuu kyllä inhottavalle boksereissa. Onko esinahka jotenki voinut hieman venynyä jos koko yön ollut terskan takana? Olen lukenut että jos terska on aina paljaana tunto häviää vähitellen?

Onko muilla jätkillä kokemusta? Mitä voisi asialle tehdä? Tiukat bokserit?

5

195

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • edessätakana

      Mulla ihan sama juttu minkä kuvailit, pari vuotta sitten alkoi joka yö itsekseen menemään taakse ja edelleen menee. Sen verran on tuntomuutosta tullut että enää paljas terska ei enää tunnu inhottavalta housuja vasten.. Välillä en jopa pysty sanomaan onko esari takana vai edessä ilman että kurkkaan tai käsin tunnustelen.
      Mut muuten ei oo vaikuttanu mihinkään.

    • elixia

      On tuttu ilmiö, varsinkin salilla kyykätessä! Eihän sille mitään voi, ellei halua johonkin ympärileikkaukseen. Ehkä parempi vaan tottua pitämään liikkuvat takana?

    • Lemmenkäinen

      Voi teitä tuppikulleja :D

    • Paljaspää

      Suosittelen sen poistoa. Vaikka alussa tuntuu ikävälle kalsareita vasten, se menee pian ohi. On huomattavasti helpompi pitää puhtaana, eikä huononna seksuaalista suorituskykyä, pikemminkin saattaa parantaa oman kokemukseni mukaan.

      • Turhaa_leikkelyä

        Ei siinä enää mitään leikkailemista tarvita jos esinahka alkaa jo itsekseen pysymään takana.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka pistetty kylmäksi

      Ketähän joutunu puukkohipan uhriksi? Tietääkö kukkaan?
      Kajaani
      30
      2945
    2. Mietin että

      Onko tarinallamme vielä luvussa tilaa kohtaamiselle vai jääkö se tähän.
      Ikävä
      95
      1616
    3. Kaipaatko sinä

      Yhtään meidän katseita
      Ikävä
      127
      1454
    4. Mira Luoti ja Julkkisselviytyjät 2017 - Ketä kuumottaa juuri nyt?

      HS: Tässä ohjelmassa Mira Luoti kertoi kokeneensa seksuaalista väkivaltaa "PMMP-yhtyeen Mira Luoti kertoo Ylen uudessa
      Kotimaiset julkkisjuorut
      37
      1274
    5. Oletko samaa mieltä

      Että on parempi olla erillään?
      Ikävä
      80
      1196
    6. Törkeä eläinsuojelurikos Sonkajärvellä

      Pohjois-Savossa Sonkajärvellä noin 40 kissaa ja reilut 10 koiraa on jouduttu lopettamaan kaltoinkohtelun vuoksi, kertoo
      Sonkajärvi
      26
      1089
    7. Kirjallinen varoitus

      On annettu eräälle henkilölle. hyssytellään kuitenkin asiasta
      Äänekoski
      55
      1017
    8. Julkisuuden henkilön päiväin päätös

      Sitä vaan, että kyllä nyt kaikki tietävät kuka oli Eemeli Peltola (kansanedustaja, joka päätti päivänsä eduskuntatalossa
      Sinkut
      270
      961
    9. MESTARI SIVALTAA JÄLLEEN

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011436243.html Suomen ainoa Mestari lausuu tosiasiat Sannasta , Tuomiojasta ja hil
      Kajaani
      228
      953
    10. Jotkut ihmiset pelkäävät syöpää sairastavaa

      On hauskaa, kun kertoo jollekin, että "minulla on syöpä". Jotkut käyttäytyvät kuin se olisi tarttuva tauti. Eivät uskall
      Sinkut
      121
      920
    Aihe