Yh äiti ja poika

Zeena

Olen 34v nainen, Olin naimisissa en saanut lasta. Halusin tytön ja mieheni pojan. Hankimme Afrikasta pojan.
Etsimme miehen kanssa nyt Oon suhteessa itseäni nuoremman kanssa. 18v mies ja minä 34v adoptio poika nyt 11v
Uusi mieheni hyväksyy että halusin tytön joten ollaan pojalle ostettu meikkejä (ei suostu käyttää) sekä vaatteet tytön vaatteita, ei voi valita itse niin hänen täytyy käyttää tytön vaatteita.
Ostamme myös tyttömäisiä leluja ja huone on täynnä poikien kuvia vaalean punaisessa taustassa

Mieheni on innokas hyönteisten kasvattaja, emme itse syö. Mutta pojalle teemme toeakoista ruokaa, hyönteis pastaa, leipää ja juomaa. Mm puuroon laitamme syötäviä toukkia, poika tahtoo kieltäytyä syömästä mutta ollaan tehty selväksi että on syötävä.
Vaihdoin kaikki hänen vaatteet mekkoihin ja palkkasimme samasta koulusta lapsenvahdin. 15v pojan voi että hänellä oli hauskaa.

Pojalla on tottakai oikeus 18v päättää sukupuolestaan, vaatteista ja ruuasta mutta siihen asti hän käyttää tyttö vaatteita ja syö ötököitä

4

150

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Olette kiinnostava perhe. Tietenkin pojan pakottaminen asioihin mitä hän ei halua arveluttaa. Palkkasitte 15v lapsenvahdin. Onko lapsenvahti tyttö vai poika? Jos hän on tyttö niin onko hän tytön malli pojalle?
      Jos taas poika niin miten hän suhtautuu teidän "tyttöön"?
      Voi että hänellä oli hauskaa, siis kenellä oli?
      -
      Olisi kiva kuulla lisää teistä.

    • Pleasedontfeedthetroll

      Älkää ruokkiko trollia pliis.

      • Lukija

        Oletko varma? Miksi ei ruokkisi?


    • Mlookp

      Suomi on täynnä hulluja naisia.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Marja sulkee liikkeen

      Nyt lähtee kylän ainoa kello ja kultaliike ja kenkäkauppa
      Oulainen
      22
      5111
    2. Oulaisten vaalit ovat hyvä alku, mutta lisää toimenpiteitä tarvitaan.

      Oulaisten vaalit ovat hyvä alku. Puolueväristä riippumatta hallituksen rikollisuutta torjuvat toimenpiteet tehoavat ja r
      Oulainen
      2
      4563
    3. Pääsiäisen terveiset kaivatullesi

      kaivatullesi tähän alas 💕💕
      Ikävä
      102
      1324
    4. Olen rakastunut sinuun mies edelleen

      Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍
      Ikävä
      136
      1320
    5. Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua

      Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais
      Ikävä
      12
      1220
    6. Oletko loukannut

      Oletko loukannut tarkoituksella kaivattuasi?
      Ikävä
      93
      1094
    7. Kyläyhdistyksen tuho, kiitos sääntöukon

      Hyrynsalmen kyläyhdistyksen yleinen keskustelutilaisuus ja ylimääräinen kokous alkoi hyvin. Siellähän keskusteltiin oike
      Hyrynsalmi
      17
      923
    8. viekää miehet naiset kunnon treffeille

      Ja käyttäytykää hyvin. Niin tehdään vaikutus. Miehen kuuluu tarjota naiselle.
      Ikävä
      168
      855
    9. En vittujakaan enää välitä sinusta nainen

      Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.
      Ikävä
      61
      803
    10. Milloin se sitten

      On? Se oikea hetki kun kerrot sille naiselle mitä tunnet häntä kohtaan?
      Ikävä
      37
      779
    Aihe