Yh äiti ja poika

Zeena

Olen 34v nainen, Olin naimisissa en saanut lasta. Halusin tytön ja mieheni pojan. Hankimme Afrikasta pojan.
Etsimme miehen kanssa nyt Oon suhteessa itseäni nuoremman kanssa. 18v mies ja minä 34v adoptio poika nyt 11v
Uusi mieheni hyväksyy että halusin tytön joten ollaan pojalle ostettu meikkejä (ei suostu käyttää) sekä vaatteet tytön vaatteita, ei voi valita itse niin hänen täytyy käyttää tytön vaatteita.
Ostamme myös tyttömäisiä leluja ja huone on täynnä poikien kuvia vaalean punaisessa taustassa

Mieheni on innokas hyönteisten kasvattaja, emme itse syö. Mutta pojalle teemme toeakoista ruokaa, hyönteis pastaa, leipää ja juomaa. Mm puuroon laitamme syötäviä toukkia, poika tahtoo kieltäytyä syömästä mutta ollaan tehty selväksi että on syötävä.
Vaihdoin kaikki hänen vaatteet mekkoihin ja palkkasimme samasta koulusta lapsenvahdin. 15v pojan voi että hänellä oli hauskaa.

Pojalla on tottakai oikeus 18v päättää sukupuolestaan, vaatteista ja ruuasta mutta siihen asti hän käyttää tyttö vaatteita ja syö ötököitä

4

212

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Olette kiinnostava perhe. Tietenkin pojan pakottaminen asioihin mitä hän ei halua arveluttaa. Palkkasitte 15v lapsenvahdin. Onko lapsenvahti tyttö vai poika? Jos hän on tyttö niin onko hän tytön malli pojalle?
      Jos taas poika niin miten hän suhtautuu teidän "tyttöön"?
      Voi että hänellä oli hauskaa, siis kenellä oli?
      -
      Olisi kiva kuulla lisää teistä.

    • Pleasedontfeedthetroll

      Älkää ruokkiko trollia pliis.

      • Lukija

        Oletko varma? Miksi ei ruokkisi?


    • Mlookp

      Suomi on täynnä hulluja naisia.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Yritykset verolle ja yritystuet 10 mrd. eur/v pois

      Kiristämistapauksissa yrityksille sanotaan hei hei. Suomi ei tarvitse yhteiskunnan rahoilla "yrittämistä". Yhteiskunta v
      Maailman menoa
      112
      2328
    2. Sannalta jälleen fiksu lausunto johtamisesta

      "I used to think the best argument would win – but real leadership means listening, understanding where people come from
      Maailman menoa
      32
      1897
    3. Riikka se runnoo työttömyyttä lisää

      Menkää töihin! "15–74-vuotiaiden työttömyysasteen trendiluku oli lokakuussa 10,3 prosenttia. Työttömiä oli yhteensä 276
      Maailman menoa
      48
      1855
    4. Sanna Antikainen (ps) : Vornasen pyssy suututti demarit

      https://www.suomenuutiset.fi/sanna-antikaisen-kolumni-vornasen-pyssy-suututti-demarit-mutta-kuka-puhuu-totta/ Vornasen
      Maailman menoa
      27
      1853
    5. Mikä on sinun ja kaivattusi ikä

      💕💕💕💕
      Ikävä
      102
      1836
    6. Hallinto-oikeus totesi Sysmän kunnanjohtajan potkut laittomiksi (YLE Lahti 24.11.2025)

      Että näin sitten: Hallinto-oikeus totesi Sysmän kunnanjohtajan potkut laittomiksi – valtuuston päätös nurin ja 50 000 la
      Sysmä
      57
      1142
    7. Onko sulla jotain

      Suunnitelmia?
      Ikävä
      110
      1046
    8. Poistettuun aloitukseen

      Ei se mulle ollut varmastikaan. En usko vaik sille tuntuukin että oisit voinut olla eräs. Mut niin mäkin pelkään. Ei
      Suhteet
      20
      913
    9. Vaikeneminen

      Tylsää kun nainen meni kuoreen 🫤
      Ikävä
      54
      870
    10. No miten meni?

      Onko voittaja olo? Tunnetko onnistumisen riemua? Vastasiko lopputulos odotuksia? Kauaksi ajettu 😘
      Ikävä
      110
      847
    Aihe