Hei X.... ja iltaa Neidille!

Naiselle hyvää iltaa! 😘

8

<50

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Öitä Neidille ja kauniita unia!

    • huurteista

      Öitä kuokka 🌜🤭

    • Naispallero

      Kauniita unikuvia sinulle!

    • aitoriitta

      Hyvää yötä. Mietin taas tänään, pitäisikö lopettaa tänne kirjoittaminen. Mies ärsyyntyy tästä. Uskon, että haluat minulle hyvää ja minusta tämä voi jatkua.
      Mielestäni tässä tilanteessa ollaan tultu jo pikälle. Olemme molemmat samaa mieltä siitä, miten tässä käy. Etenemme edelleen ystävinä. Jos haluat, minusta tänän voisi jo lopettaa. Kaipaatko itse apua. Todellinen ystävä olisi ehkä hyödyllisempi. Mietitäänkö?

      • ohhoholipasaitokirjotus

        Nyt rupes kiinnostamaan mitenkäs aidolleliisalle käy? Hmmm. hän herää jonkun naisen vierestä, eiku pahempaa hän muuttuukin mieheksi, ehkä transu tai jopa pippeli kasvaa. Tai hänet poltetaan roviolla vai hmmm.siis aitoliisa onkin palstalla ikävissään ja ikävöi rakastamaansa miestä. Niinhän sen täytyy olla, pakenee täällä tunteitaan.


    • bullsh...eye

      Merkkaakse X niinku napakymppiä? 🎯

    • aitoriitta

      Minä uskon ja luotan sinuun. Ohjaat tätä oikeaan suuntaan. Olen kiitollinen siitä.
      Mietin vain, pystynkö minä auttamaan sinua. Kaipaatko apua? Luulen, että toimit oman suunnitelmasi mukaan. Minä voin olla ystäväsi, jos kaipaat ystävää. Taidat kaivata. Meidän ystävyytemme ei ole keneltäkään poissa. En kuitenkaan tiedä tilannettasi juurikaan. No, en tiedä. Olen tässä. Palaillaan!

    • napanderis

      Herra C ei voittanut tälläkään arvontakierroksella.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suuri tulipalo

      Missä mikä palaa?
      Kiuruvesi
      20
      3764
    2. Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?

      Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit
      Ikävä
      24
      3139
    3. En tullut, koska käytit päätäsi.

      Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m
      Ikävä
      32
      2355
    4. Yksi "sometähti" vähemmän

      Ei tunnu missään.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      92
      2139
    5. Mies! Lupaatko

      enskerral kertoo mis mennään..? :D <3
      Ikävä
      19
      1976
    6. Tuliko ikävä

      Vai miksi laitoit viestin? Soittamalla voisi saada kiinni. Mutta et sä uskalla
      Ikävä
      26
      1632
    7. Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?

      Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui
      Ikävä
      41
      1611
    8. Saitko ne viestit

      Silloin viime kuussa? Vai etkö lukemut niitä.
      Ikävä
      32
      1512
    9. Päivi Räsänen eroaa todennäköisesti kirkosta

      Päivi Räsänen kertoo järkyttyneensä evankelis-luterilaisen kirkon homolinjauksesta. Räsänen sanoo todennäköisesti eroava
      Luterilaisuus
      502
      1463
    10. Miten lasketaan?

      Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.
      Haapavesi
      9
      1414
    Aihe