on semmoinen mielenkiintoinen ennustaja että oliha se mentävä käymään kun kaveri yllytti--semmoinen biisi tuli jostakki mieleen ja soi päässä koko ajomatkan. Hän se minulle sanoi, ei nyt ihan niine sanoin mutta sen ymmärsin etten haaveideni naista omaksi saa, että tunteet on vaan yksipuoleiset joteska kaippa on aika nainen tuo unohtaa. vähän kuten siinä toisessa biisisä. On vaan nin vaikeeta kun olejjo vuosia haaveillu.Että mistä sen rakkauden sitten löytäsi kun tuntuu menee aina niin että kestä tykkään ei tunne samoin. Naomi kyllä sano että ennen syksyä on minulla rakas ja kerto muutakn asiaa mitä toivon että ne toteutuu. Olihan se erikoine kokemus ja kummallista kun näin käynnin jälkesenä yönä erikosen unen vaikken ole unia nähny en eres muista koska viimen.
Black Magic Woman Naomi M.
6
165
Vastaukset
- Marjo-R
Minulla samanlaisia kokemuksia meinaten mies lemppasi pari päivää ennen joulua jonkun bruneten takia. Tivasin syytä mutta ei ensin suostunut kertoon, sitten suuttus ja sanoi etä olen "Sottanen ja lihonnu" Oltiin oltu yhdessä kaksi vuotta ja oli koko ajan tunne ettei häneöllä olut aitoja tunteita minua kohtaan. Edellisen kanssa kävi melkein sama, olin hänen kanssa ollut puoli vuotta kun löys jonku toisen. itsetunto ihan nollissa että varmaan kanssa jotaiin ennustusta tarttisin mutta pelottaa jos se jotain huonoo. Joulu meni porukoitten luona itkiessä ja kun palasin kotia oli mies pakannut tavaransa eikä edes viestiä jättänyt.
- Valkoinenmaagikko
Älkää sureko tai pitele huonoa itsetuntoa miehen takia joka jättää tai hakee uuden. Ei ole silloin aidosti sitoutunut.
Muutenkin musta magia kääntyy vastaan. Pyytäkää valon ja rakkauden tekijöitä apuun, tehkää hyviä tekoja toisille.
Rakkaus löytyy teille molemmille kun opitte tuntemaan itsenne. Ja vedätte oikeaa energiaa itseenne. Aito rakkaus ei katso ihmiseen tai kuoreen, vaan sit mitä hän on. - Toivonkipinöitä
Kävin Naomin luona syksyllä 2017. Pyysin että kertoo kaikki mitä nousee. Sanoi minulle että minun onni on harhaa ja katoavaista. Että minun lähellä on nainen joka kadehtii minua ja haluaa minun miehen omaksi. Silloin ohitin koko asian koska olin todella huolissani työpaikastani. Muistan vaan miettineeni että jos jotain sellaista niin siinähän haluaa, että liittomme on niin vahva että kestää. Työasiat sitten järjestyi ja meni kuin Naomi sanoi, työpaikkani säilyi vaikka työpaikalla tapahtui paljon muutoksia.
Viime kesänä tulin mökiltä kotiin ja huomain tiskipöydällä lasin, jonka reunassa oli huulipunaa. Kysyin mieheltäni ja hän meni ensin häkeltyneeksi mutta selitti sitten että hänen kaveri oli käynyt naisystävän kanssa. Lokakuun alussa olin menossa jumppaan kun satuin vilkaiseen erään kahvilan ikkunasta ja kenetpä näinkään siellä istumassa muun kuin mieheni toisen naisen kanssa, vaikka miehen piti olla mennyt viikonlopun viettoon työkavereitten kanssa ihan toiselle paikkakunnalle. Tunnistin naisen heti. Olin nähnyt hänet käydessäni mieheni työpaikalla. Samassa kaikki tulvahti mieleen mitä Naomi oli sanonut. Kyllä siinä seliityksiä piisasi mutta lopulta myönsi että oli tapaillut naista jo pitkään ja että sama nainen oli käynyt kodissani eikä vain sitä yhtä kertaa.
Viime viikonloppuna sain vihdoin muuton tehtyä ja kaiken itkun ja kaaoksen keskellä hyvät ystävät ovat olleet tuki jaturva. Aion varata Naomilta uuden ajan sillä tahdon kuulla onko minulle viimein parempia aikoja tulossa. Todella hyvä näkijä ja vaikka ne asiat ei aina olisi mieluisia niin on silti parempi tietää kuin luottaa sellaiseen mikä ei ole todellista.- Oleomanelämäsiherra
Jos parisuhde rakoilee, mitä joku ennustaja siihen auttaa? Huolehtikaa itsestänne, peseytykää ja liikkukaa sekä huolehtikaa parisuhteesta.
Jos mies sanoo sua sottaseksi ja lihavaksi, niin ennustajaeukkoko sut tekee siistiksi ja hoikaksi? Etsi sellanen mies, joka hyväksyy sut sellaisena kuin olet tai tee jotakin!
Ihminen vaikuttaa itse omaan elämäänsä, - Huhjahuh
Oleomanelämäsiherra kirjoitti:
Jos parisuhde rakoilee, mitä joku ennustaja siihen auttaa? Huolehtikaa itsestänne, peseytykää ja liikkukaa sekä huolehtikaa parisuhteesta.
Jos mies sanoo sua sottaseksi ja lihavaksi, niin ennustajaeukkoko sut tekee siistiksi ja hoikaksi? Etsi sellanen mies, joka hyväksyy sut sellaisena kuin olet tai tee jotakin!
Ihminen vaikuttaa itse omaan elämäänsä,Uuslukutaidottomuus on pahasta. huhuhhuh.
- Käskynjaolla
Oleomanelämäsiherra kirjoitti:
Jos parisuhde rakoilee, mitä joku ennustaja siihen auttaa? Huolehtikaa itsestänne, peseytykää ja liikkukaa sekä huolehtikaa parisuhteesta.
Jos mies sanoo sua sottaseksi ja lihavaksi, niin ennustajaeukkoko sut tekee siistiksi ja hoikaksi? Etsi sellanen mies, joka hyväksyy sut sellaisena kuin olet tai tee jotakin!
Ihminen vaikuttaa itse omaan elämäänsä,Käsihygieniaan ohjeita? Vessapaperirulla telineeseen, kuittenpäin?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Israel aloitti 3. maailmansodan
https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011297979.html Israel se sitten aloitti näköjään kolmannen maailmansodan.3952065Kaksi vuotta
Sitten mä ihastuin suhun päätä pahkaa, kun meillä klikkasi heti ekasta päivästä lähtien. Et varmasti tunne samoin ja tek121899Nainen, meidän talossa on säännöt
1. Mies on aina oikeassa. 2. Ei vastaväitteitä. 3. Mäkättäminen kielletty. 4. Suhde on tärkein. 5. Ei salaisuuksia. 6. E2471394Miksi me ei mies voida edes viestitellä irl?
En odota enkä vaadi mitään, voitaisiin vain olla yhteyksissä jollain tapaa ihan oikeasti.811031Oliko Farmi-finaalitehtävät mielestäsi tasaveroisia Lloydin ja Johannan välillä?
Onnea Farmi-voitosta, Lloyd. Et tainnut olla ihan kaikkien suosikki, mutta puskit voittoon! Oliko finaalitehtävät miel56965Raamatun kiroukset ja uhkaukset osoittavat sen ihmisperäisyyden
"Se sanotaan galatalaiskirjeessä, että jos joku levittää väärää evankeliumia: "...jos joku julistaa teille evankeliumia402928Rakennetaanko yhdessä?
Haluaisin rakentaa sun kanssa yhteistä tulevaisuutta❤️ Onko meistä siihen? Huomaan että sulta puuttuu se joku tärkeä elä36798- 56769
- 70736
Hyvää yötä mies
Nuku hyvin. Viikonloppuna on tulossa hellettä, se on mukavaa. Juhannuskin kohta. Mun tekis mieli huolehtia susta. Semmo70724