Krunikan Vilin matkakertomus.

Pattaya on Thaimaassa ja Thaimaa kaukana täältä Suomesta.
Pattaya on paratiisi ja matkailun mekka.
Pattayan hintataso on pääosin edullisempi kuin Suomen.
Pattayalla on 60 lapsiaktiviteettiajanvietettä.
Pattayalla on myös aikuiset huomioitu aktiviteetein.
Pattayalla on hiekkaranta ja palmuja.
Omat kokemukseni googlen lisäksi .................. ! ! !
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kirjoittajana itse SenseiNumBallipersläpilerppa!!!

Äänestä
  • Hän esiintyy jonkinlaisena palstan päätoimittajana, joka kokee velvollisuudekseen laatia näkökulmia ja yhteenvetoja yhtenä henkilönä pitämiensä kirjoittajien kirjoituksista. Eipä ole moista ennen nähty keskustelupalstoilla. Toinen on se joka kirjoittaa Hua Hinin ilmanpaineen ja lämpötilan tänne päivittäin. On kyselevä ammattikoululainen vielä. Kahta viimeisintä kauhistuttaa ajatus että jollakin suomalaisella miehellä olisi normaalipainoinen thainainen seuranaan. Ei tää nyt ihan mene normaalin piikkiin kukaan noista.

    Äänestä

  • Tarkistin aloittajan matkakertomuksen todenperäisyyden.

    Kyllä hänen kirjoituksensa on todistettu totuus.

    Äänestä

  • Mitä mitä onko taas normaali kiukkupuuskapäivä ???

    Vili on tehnyt aloituksen ja lerpattajat ei tykkää Vilin rehellisyydestä, mikä mättää ???

    Jos jollain on tietoa Vilin matkailusta toisin, niin kertokaa hyvät ihmiset jotka tiedätte, koska on ihan pönttöö väittää että lerppa ei tiedä.

    Tiedetäänmitäkerrotaanjoten sana vapaa.

    Äänestä

  • baenpattaya kirjoitti:

    Hän esiintyy jonkinlaisena palstan päätoimittajana, joka kokee velvollisuudekseen laatia näkökulmia ja yhteenvetoja yhtenä henkilönä pitämiensä kirjoittajien kirjoituksista. Eipä ole moista ennen nähty keskustelupalstoilla. Toinen on se joka kirjoittaa Hua Hinin ilmanpaineen ja lämpötilan tänne päivittäin. On kyselevä ammattikoululainen vielä. Kahta viimeisintä kauhistuttaa ajatus että jollakin suomalaisella miehellä olisi normaalipainoinen thainainen seuranaan. Ei tää nyt ihan mene normaalin piikkiin kukaan noista.

    24/7

    Äänestä

Lerppa jälleen 24/7 asialla tapansa mukaan!!!

Äänestä

Vili, mennäänkö kutoselle..?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


KrunikanVili kirjoitti:

Pattaya on Thaimaassa ja Thaimaa kaukana täältä Suomesta.
Pattaya on paratiisi ja matkailun mekka.
Pattayan hintataso on pääosin edullisempi kuin Suomen.
Pattayalla on 60 lapsiaktiviteettiajanvietettä.
Pattayalla on myös aikuiset huomioitu aktiviteetein.
Pattayalla on hiekkaranta ja palmuja.
Omat kokemukseni googlen lisäksi .................. ! ! !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu