Onko oikein vai väärin tehdä näin

Siis tapasin snapchatissä yhden todella mukavan tytön ja hän ilmoitti noin 3vk puhumisen jälkeen että on ihastunut minuun JA johonkin muuhun. Sitten hän valitsi sen toisen. Oliko oikein tehty, koska minusta aika epäreilua.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jos nikkis on Salmiakkikossu niin vaikuttaa oikealta päätökseltä!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Salmiakkikossu kirjoitti:

Siis tapasin snapchatissä yhden todella mukavan tytön ja hän ilmoitti noin 3vk puhumisen jälkeen että on ihastunut minuun JA johonkin muuhun. Sitten hän valitsi sen toisen. Oliko oikein tehty, koska minusta aika epäreilua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu