Vuokralle tarjotaan Kivikoskien kelohirsinen mökki Pyhtäällä 18-20.1 nyt 290 euroa. Mökillä on myös lämminvesipalju. Paljun käyttö hintaan 50e/vuorokausi.
Mökki sijaitsee Pyhtäällä, vain noin tunnin ajomatkan päässä Helsingistä itään. Kivikosken vuokramökki on viehättävä ja kodikas mökki, joka on aikoinaan toiminut metsästysmajana ja siirretty sitten Pyhtäälle. Kivikosken lomakohde koostuu kahdesta erillisestä mökistä, joissa molemmissa on makuuhuone ja wc. Mökeissä majoittuu yhteensä 5-8 henkilöä kahdessa makuuhuoneessa, kahdella pienellä parvella ja olohuoneessa.
Päärakennuksen olohuoneessa on ruokailutila 6-8 henkilölle ja mukava sohva. Keittiö on täysin varusteltu ja astiat ja ruokailuvälineet on 10 henkilölle. Talo on lämmin ja se sopii lomailuun ympäri vuoden.
Vuokramökillä on suuri joelle aukeneva veranta, jossa aurinkotuolit, ruokailupöytä 8 henkilölle ja kaasugrilli. Pihassa myös nuotiopaikka ja hirsinen puoliavoin huvimaja.
Mökillä on kaksi saunaa; puulämmitteine mökkisauna ja rannassa kesäkayttöön ja viileäänkin syksyyn ja kevääseen soveltuva iso lasinen BIG BROTHER talosta ostettu näköalasauna.
Lisätietoa ja kuvia kivikosken mökistämme osoitteessa https://kotteria.com/vuokramokki_kivikoski/
Varauskalenterit osoitteessa https://kotteria.com/varaus/
Lisätietoa ja kuvia mökistä osoitteessa https://kotteria.com/vuokramokki_kivikoski/
Tiedustelut ja yhteydenotot: Suomen Kotteria Oy
0400-534 269 tai 0400-868 889
asiakaspalvelu (at) kotteria.com
Vuokramökki paljulla 18-20.1 nyt 290 euroa. Vain 1h Hki.
Vuokramökki
1
697
Vastaukset
- Sikahinta
Tuolla hinnalla saa 5 päivää itävallasta mökin ja hyvillä varusteilla....pikkasen kuplaa pukkaa....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1265656
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai974857Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1404824Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san3942408- 1312340
Persut rahoittavat velkarahalla rikkaiden ökyelämää
Minkä vuoksi persut eivät leikkaa rikkailta, joilla on maksukykyä? Tuskinpa tuo persujen käytös saa Suomen kansalta hyv22007- 1121913
- 2561617
- 3831377
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.601223