Turistien paneminen Hurghadassa?

Sehän on yleisesti tiedossa, et Hurghadan hotellit täynmä venäläisiä ja puolalaisia.
Heruuko näiltä iisisti pesää muutaman mohiton jälkeen?
7165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kyllähän känninen itä-euroopan eukko on yleensä helppo kellistää punkkaan.
Myös englantilaiset huppelissa usein aika irstasta porukkaa.
Varsinkin vähän varttuneemmat 40 ikäiset mamit

Äänestä
  • Suomalais-ja brittinaisia pidetään yleisesti helpoimmin kaadettavina tapauksina.

    Äänestä

Totta Mooses.

Äänestä
  • Älä vain ryhdy jeesustelemaan Egyptissä, sahaavat pääsi irti.

    Äänestä

Suomalainen juoppo puolikalju kaljamahajuntti yleensä ei saa mitään. Itsuu yksin ja ryystää viinaa kun muilla on kivaa.

Äänestä

Ottasin varman päälle ja mielikuvitus oman händyn kanssa kehiin..jos tuntuu liian tutulta niin laita egyptin hiekkaa nyrkkiin.Ja onks se sit parempaa ulkomailla...häh..
Mee thaimaahan nii siellä saa ihan varmasti ja vielä jälki toimituksena kotiinkin jos tahtoo....

Äänestä

Egyptin herrasmiehillä vikkelä kieli, nopeat sormet ja muhkea etumus.
Ei ihme et moni nainen tekee sinne "sauvamatkoja" talvisin 😍

Terv Aino73

Äänestä

Kommentoi aloitusta


PamputanLomalla kirjoitti:

Sehän on yleisesti tiedossa, et Hurghadan hotellit täynmä venäläisiä ja puolalaisia.
Heruuko näiltä iisisti pesää muutaman mohiton jälkeen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu