Kuvien julkaisu/postilaatikko?

Terve!

Pitäisi saada kuva nettiin, mutta en omista mitään kotisivua tai vastaava, johon sen voisi laittaa. Eli onko olemassa ilmaisia servereitä, jonne sen voi ladata?

Kiitos!
6204
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Jees

Äänestä

Jos et viitsi katsoa yhtään edelistä viestiä niin äläkysele.

Äänestä
  • En tarkoita mitää kotisivu tilaa. Jos vaikka lukisit mitä olen kysymässä. Eli onko jotain postilaatikkoa, johon voisi kuvan laittaa...ääh

    Antaa olla!!!!

    Äänestä

  • Erkki merkki kirjoitti:

    En tarkoita mitää kotisivu tilaa. Jos vaikka lukisit mitä olen kysymässä. Eli onko jotain postilaatikkoa, johon voisi kuvan laittaa...ääh

    Antaa olla!!!!

    Jos jossain olisi moinen postilaatikko joka olisi niin julkinen että muutkin voisivat sitä lukea
    niin sitä kutsuttaisiin kotisivutilaksi.
    Mutta sitähän sinä et kuulemma kaipaa...??

    Taidat nyt pyytää mahdottomia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Erkki merkki kirjoitti:

Terve!

Pitäisi saada kuva nettiin, mutta en omista mitään kotisivua tai vastaava, johon sen voisi laittaa. Eli onko olemassa ilmaisia servereitä, jonne sen voi ladata?

Kiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu