Pitkä jööti

Aika pitkä jööti tulee peuraranssille kun 32 metrie
552
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tulloo Nurmes-tiellä ahasta. Kaekki tässä maalimassa paesuu paetsi entisen poejan erektio.

Äänestä
  • Mulla on jööti housussa

    Äänestä

Kyllä siin toasen kuljetustukkea piisovvaa, sopinnooko tuki kyyttiinkään.

Äänestä

Kuuseen kurkottaa ,niin katajaan kapsahtaa.

Äänestä

Kuka tuommoisia osaa ajaa maaliin.
Eipä kyllä kuskia naurata, kun pitää nykyisillä palkoilla ruveta ottamaan ammattitaitoa ulos.
Eipä oikein talviaikaan oo sivakkatielle menemistä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Onpittuuttakyllä kirjoitti:

Aika pitkä jööti tulee peuraranssille kun 32 metrie

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu