Ryntää raitille (ps2) tehtävä

Mulle tuli sellanen tehtävä et pitää selvittää mitä kuntosali etevässä on meneillään???? Oon yrittäny vaikka mitä, mut en saa sitä tehtyä????
2358
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

eli en oo ihan varma, mut sinne kuntosalille, sitte hyppäät sen vaikeimman hypyn 3 kertaa onnistuneesti peräkkäin... toivottavast se oli toi

Äänestä

Eli menet sinne kuntosalille. Hillut siellä jonkin aikaa Odota kunnes sulle sanotaan, että kukaan ei oo ikinä onnistunut yhdessä hypyssä jne. Sitten vaan meet tekee sen hypyn 3 kertaa peräkkäin. Sun pitää olla aika hyvässä kunnossa, eli vihreellä, tai toi ei onnistu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


simstär kirjoitti:

Mulle tuli sellanen tehtävä et pitää selvittää mitä kuntosali etevässä on meneillään???? Oon yrittäny vaikka mitä, mut en saa sitä tehtyä????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu