Eikös olekin kivaa

kun kukaan ei oikein mene minnekään kun se maksaa. Heh heh hoh heko heko. Kattelepa paljon yksityinen vuokraaja esimerkiks pyytää vuokra vakuuksia heko heko heh.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hihaho.. 5miljoonaa suomalaista pysyy vaan 4 seinän sisällä hahahihii ku on kivaa. Heko heko.. Kukaahahhaheiminnekkäähöhöhö...

Äänestä
  • Ja pää sekoaa hihihiheheeehohoho.

    Äänestä

Nykyään jotkut kunnat auttaa takuuvuokrassa mutta vaikea on asuntoa hommata toiselta paikkakunnalta, kelan ja tee-enemmäntoimiston pitäisi auttaa jotta hommaan saadaaan tolkku.
Muutan kyllä jos jotenkin täältä jonnekkin pääsen joskus.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hehhehhoh kirjoitti:

kun kukaan ei oikein mene minnekään kun se maksaa. Heh heh hoh heko heko. Kattelepa paljon yksityinen vuokraaja esimerkiks pyytää vuokra vakuuksia heko heko heh.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu