Laitoin vuosia sitten ilmoituksen ISKURI.fi sivustolle .
Eipä aikaakaan,kun ilmoitukseen vastasi 12 vuotias tyttö,oikein kuvien kera.
Väitti olevansa Kuopiosta.
Hän oli heti halukas tapaamaan ja sekstailemaan .
Ilmoitin että en ole pedofiili , enkä ole kiinnostunut lapsista seksuaalisesti.
Hän vaan intti " kun minä suostun vapaa ehtoisesti,niin se ei ole rikos" . .
Ilmoitin että laki ei tunne , tälläisessä tapauksessa " vapaa-ehtoinen ".
Selvisi että kuvat oli kopsattu netistä.
Sekä kirjoittelu oli tyyliltään hyvin " aikuismaista " ,mikä sai hälytyskellot soimaan .
Aavistin heti , että nettipoliisihan se yrittää houkutella rikokseen .
Tämä "suhde" ei ollut kovin pitkä .
Kertokaa , jos olette kokeneet vastaavaa .
Olin joutua nettipoliisin huijaamaksi
3
72
Vastaukset
- 12345654321
En ole kokenut vastaavaa. Sen sijaan muistan että Päivi Räsänen sisäministerinä kielsi fobbaa jatkamasta tuollaista ansojen virittelemistä.
- lähesylivartija
Ovatko ihmiset niin tyhmiä,että eivät tunnista koska nettipoliisi horisee ja koska "normaali" henkilö haluaa seuraa ihan oikeasti ?
- vastatoimiapedareille
Sehän on helppo huomata. Jos seuraa haluava "normaali" henkilö on alaikäinen niin oletusarvoisesti kyseessä on jonkin sortin nettipoliisi.
Toimi kuten aloittaja toimi alaikäisiksi esittäytyvien kanssa niin vältät nettipoliisin. Iso osa nettipoliiseista on pedofiilinmetsästäjiä keräämässä todisteita tai muuten vaan hakemassa itselleen saalista eli virallista virkavaltaa ei tässä kannata syytellä. Oulun tapahtumien jälkeen pedareiden metsästäjät saavat sympatiaa monilta, myös minulta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies, mitä minun pitäisi tehdä
Niin, mitä naisen siis pitäisi tehdä, että lähestyisit ja tekisit aloitteen? Mikä on riittävä kiinnostuksen osoitus juur1802230- 1751851
Toivottavasti et mussukka elättele toiveita meikäläisen suhteen
Tiedän mitä olet touhunnut joten aivan turha haaveilla mistään enää 👍1701722Sofia Virralla ja Minja Koskelalla ei mitään käsitystä terveyskeskusmaksuista!
Vasemmistopimut Sofia ja Minja täysin ulkona sote asioista, ei minkäänlaista käsitystä edes mittaluokasta, missä terveys1101538Summit-tippuja Nicola sai Carolalta yllättävän viestin - Some älähtää rajusti: "Älä viitsi..."
The Summit Suomi -kisa käy kuumana kylmässä Norjan vuoristossa. Nicola tiputettiin kisasta juuri ennen finaalia. Likaise261494- 1091250
Juusolle sataa vihaisia viestejä hoitajilta ja loput nauravat hänelle
Ei löydy montaakaan, joka kehuisi Juuson toimintaa ministerinä: "Selvä enemmistö Juuson päivitykseen reagoineista on su1671114Persuehdokas uhkasi tappaa "jätkän" ja ravintolayrittäjän
Kuuntele tästä kuinka meuhkaa. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/4eb3034d-48c5-4f31-b53c-42be3dc9607c771073Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää148962Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,58955