Hei mietein tässä vain että onkohan kellään tietoa miten voin vaihtaa quick time video tiedostot winampissa pyöriviksi ohjelmia, tai sitten ohjelmaa jolla voin editoida quick time tiedostoja, xp:n mukana tulevan movie maker ohjelma ei avaa niitä tiedostoja enkä viitsi sen takia kameraa vaihtaa, häiritsee ihan sairaasti. vastauksia ja linkkejä josta ohjelman saa ladattua kiitos paljon hyvin paljon runsaasti kiitos kiitos.
Ohjelmia?
Kalevi sorsa
3468
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Niin onko jotain sivustoa josta saan ilmaiseksi ladattua editointi ohjelmia,olen kattellut nyt deeseestä mutta ei tahdo löytyä.
Ainakin Avid Free DV ohjelmalla voi editoida myös Quick Time -tiedostoja ja valmiin tuotoksen saa talletettua myös toiseenkiin muotoon.
Ohjelma on ilmainen riisuttu versio Avid DV -ohjelmasta. Perusleikkaukseen se käy kuitenkin yhtä hyvin kuin maksullinenkin versio.
:-)