Hyvin on pojat tehneet uutta tilaa mutta järjestelyjen takia ajan ohi.Ai miksikö no sen takia kun ajat auton parkkipaikalle niin siitä kävelet sata metriä talon päähän ja sieltä pitkää heräteostosten täyttämää käytävää pitkin kahvipaikalle ja menet nauttimaan kahvista auton viereen :).
Jonkun mielestä tuo toimii mutta minun mielestä ahnastelua minun kaltaiselle stop and go-ihmiselle ja asiakkaitten väheksymistä että hyvin jaksaa ajaa jompaan kumpaan apsiin pohjoisessa tai etelässä.
Onko kauppiaan tarkoitus että kaikkea mahdollista pitäisi ostaa tuon järjestelyn takia?
Sivuovi siihen on jätetty että olisi parkista lyhyt matka kahville mutta toiminee vain hätätienä.
Taas ajoin Lintulahden ohi
vähälläpieleen
1
76
Vastaukset
- Hohoijaa
Heh heh eikö parempaa avausta keksinyt maanantai päivän ratoksi
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävä sinua
Onkohan sulla ollut sama tunne kuin mulla viimeisten parin päivän aikana, eilen varsinkin. Ollaan oltu ihan lähellä ja k395228- 853732
- 483135
- 623035
- 113015
Kesäseuraa
Kesäseuraa mukavasta ja kauniista naisesta. Viesti tänään mulle muualla asiasta jos kiinnostaa Ne ketä tahansa huoli, t562383- 411868
Kiusaaja otti yhteyttä, mitä tekisit?
Minulle kävi näin pari kk sitten. Olin aluksi todella ystävällinen. Sanoin, että olin jo unohtanut jne. Asia jäi vai1451818Tuksu on edelleen sinkku - nuori Joonas jätti!
Hihhahihhahhaahheee Joonas keksi hyvän syy. : Tuksu on liian Disney-prinsessa hänelle. (Mikähän prinsessa lie kyseessä….91810- 181741