80% viesteistä poistetaan kun eivät sovi tiettyjen ihmisen kuplaan.
Miksi pitää perhon palstaa?
7
148
Vastaukset
- Kysynpä_vain
Sama juttu Vetelissä, ilmeisesti sama moderaattori joka on jomman kumman kunnan ahdasmielistä valtauskontoa tunnustava. Laittakaa viestiä ylläpidolle menemään, eiköhän negatiivinen palaute muuta vielä systeemejä. Ainakin monella palstalla on valvojia vaihtunut.
Olen vanhoillislestadiolainen, moderaattoreista en tiedä. Ollaan osa vuosituhantista apostolista jatkumoa. Ei olla ahdasmielisiä, vältetään vain niitä asioita, joita Pyhä Henki neuvoo välttämään.
Oltiin mukana hommaamassa tätä Perho-palstaa, ei olla poistatettu yhtään viestiä tältä palstalta.
Voi olla, että siksi poistetaan viestejä jos niissä on henkilöiden nimiä tai yhteystietoja.
- Anonyymi
Kävimme naisystäväni kanssa Perhossa ja kaupasta halusin ostaa kondomeita,mutta kaupan naismyyjä katsoi meitä oudosti miksihän?
- Anonyymi
Neljä vastausta hyväksytty, yhdeksän hylätty. Syy ei taatusti ole hylättyjen, vaan johtuu sensuroijien mailmankatsomuksesta.
- Anonyymi
Tätä palstaa ei kannata pitää. Se on raakaa mielipiteen sanomisen estämistä ja pakkouskoa.
- Anonyymi
Kuusi hyväksyttyä, kolmetoista hylättyä mielipidettä. Tämähän on pahempaa kuin Pohjoiskoreassa tai entisessä Neuvostoliitossa. Tämän nimi on laesdatiolaismafia!
Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2317856
Etsin vastaantulevista sua
Nyt kun sua ei oo, ikävöin sua niin v*tusti. 😔Jokaisesta etsin samoja piirteitä, samantyyppistä olemusta, samanlaista s455440- 594842
- 763547
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin1523281Kaikesta muusta
Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko162045Tekis mieli lähestyä sua
Mutta pelkään että peräännyt ja en haluis häiritä sua... En tiedä mitä tekisin olet ihana salaa sua rakastan...💗322031- 311859
Ajatteletko koskaan
Yhteisiä työvuosia ja millaista silloin oli? Haluaisin palata niihin vuosiin 🥹451738- 391697