pitäisi se skoda saada käyntiinkin ;)

https://youtu.be/vKLU8URpxbA


vaikeaa se toki on mutta kun tarpeeksi kauan yrittää niin vihdoin ja viimein. länsiautot kyllä käynnistyvät heti kovemmallakin pakkasella.
576
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

kiukuku kiukuku kiukuku pöks...holodna...kiukuku kiukuku kiukuku pöks...holodna...kiukuku kiukuku kiukuku pöks...holodna... :D 15 minuuttia.... :D

2Äänestä

alfa romeo ja fiatkin käynnistyy paremmin pakkasella kuin skoda..

2Äänestä

Kyllä mun Ocu lähti ihan hyvin -25 pakkasessa käyntiin! Taas joku venäläinen huonosti hoidettu yksilö kyseessä.

Äänestä
  • millä ihmeen kommervenkilla olet skodasi saanut käyntiin??? kerro salaisuutesi muillekkin apua tarvitseville skoda autoilijoille.

    2Äänestä

Tuskin pysyi pitkään käynnissä ennen kuin hyytyi.

2Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Toyota_Hybrid1 kirjoitti:

https://youtu.be/vKLU8URpxbA


vaikeaa se toki on mutta kun tarpeeksi kauan yrittää niin vihdoin ja viimein. länsiautot kyllä käynnistyvät heti kovemmallakin pakkasella.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu