Joku enemmän lakia lukenut nyt ois hyvät neuvot paikallaan:bestikseni tunnusti että häntä oli mies hyväksikäyttänyt kun oli 14v(kaveri nyt 30v)ilmeisesti ko.rikos jo vanhentunut ja muuta ei ole tehtävissä kuin käydä löylyyttämässä ko.perverssi omin käsin.....?vai olisko jollain parempia vinkkejä?
hyväksikäyttö
kiinnostais tietää
5951
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
eli pedofiilin toiminta jatkuisi. Yleensä ovat sellaisia että löytävät uusia hyväksikäytettäviä, mutta tunnettuus saattaa pitää aisoissa.
Löylyttämisestä ei ole hyötyä muuta kuin omalle syyllisyydentunnolle, pedofiili on sairas eikä parane sairaudestaan, tosin oikealla hoidolla voi estää tilapäisesti pedofilian jatkuminen.
No ei kannata lähteä omin käsin ainakaan löylyttämään, siinä on kyllä aika äkkiä itte kiven sisässä tai ainakin tuomittu pahoinpitelystä.
Naisen logiikkaa:(
Ensin annetaan ja sitten vaaditaan korvauksia.
Sinun kaltaisesi tyypit tekevät näistä palstoista vastenmielisiä!
Niin kai vähän jokainen rutku väittää ja "muistelee" kun vituttaa.
Helposti outuu moiset ja joutaakin linnaan vääristä ilmiannoista.Olikko oikein raiskannutkin