Oulussa on yritetty eheyttää!!!

Homojen eheyttäminen on mielestäni tuomittu laajasti. Oulussa Setlementti- yhdistys on keskeyttänyt matujen vierailut kouluihin. Setlementti yhdistys on pahoittanut mielensä, kun kansalaiset ovat pahoittaneet mielensä. Parempi, että setlementit pahoittaa mielensä.

3

73

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • päätömät-aatos

      tyrkytys olihan se loputtava

      • Oulua ja koko Suomea ravistelee ennennäkemätön seksirikosvyyhti, jossa useita ulkomaalaistaustaisia miehiä epäillään alaikäisiin tyttöihin kohdistuneista rikoksista.

        Tapahtumat ovat saaneet niin oululaisnuoret kuin vanhemmat varpailleen, ja moni haluaa puhua kokemuksistaan.

        Seiska tapasi 15-vuotiaan Nellin (nimi muutettu), jolla on tuore, omakohtainen uhkaava kokemus kerrottavanaan. Haastattelu on tehty Nellin perheen luvalla.

        SPR ja muut avustusjärjestöt ovat vapaaehtoisnaisten kautta opettaneet matuille, että suomalainen nainen ja tyttö on helppo nakki. Miesten kesken myös jaettaan yhteystietoja ja kokemuksia seksin alalta. Videot tietenkin ovat oleet suurin houkutin, jotta miehet lähtivät Suomeen.

        Ilman kaupunginvaltuutetun paljastusta raiskauringin vangitsemisesta ei koko juttu olisi tullut esille. Kaupunginjohto ja poliisi peittelivät tapauksia. Setlementti yhdistys toimi parittajana.


      • Mamu.ei.ole.matu

        Allekirjoitin tänään kyseisen kaupunginvaltuutetun kaksi kannattajakorttia. Kahdesti olen häntä äänestänyt ja kahdesti on hänet valittu. Vuoden oululaiseksi äänestin myös viime vuonna, mutta kun sai ylivoimaisesti eniten ääniä, niin suvakkijärjestäjät keskeyttivät ja sitten peruivat koko äänestyksen. Tänä vuonna ei saanut äänestää kuin suvakkien esivalitsemia, mutta lähetinpä silti saman valtuutetun kannatukseni.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oot upea nainen, älä vähättele ittees

      Ja tietojeni mukaan 2 muuta on susta kiinnostuneit mun lisäks. 👀
      Ikävä
      43
      911
    2. Mikä kaivatussasi ärsyttää

      Juuri nyt, tällä hetkellä?
      Ikävä
      78
      865
    3. KP-Sesongilla ongelmia?

      Tarvitsen luotettavaa katonpuhdistajaa ja kuulin, että KP-Sesonki Oy tekee hommat edullisesti ja asiakkaan tarpeet huomi
      Ylöjärvi
      18
      836
    4. Jämsän Paras Ravintola

      Särkijärven kioskiin on avattu uusi upea Maucas ravintola joka on jämsän paras. Loistava palvelu ja herkullinen ruoka. R
      Jämsä
      52
      766
    5. Huh huh...

      Törmäsin toisaalla tekstiin, mitä ajattelet masturboidessasi? Yksi kommentti, avaruusolioita! Täh?! Helvettiläinen oik
      Sinkut
      208
      681
    6. Onko ihan pakko

      olla niin hiton pitkävihainen? Sinulle nainen...
      Ikävä
      38
      549
    7. Mitä ajattelet

      Kaivattusi elämästä
      Ikävä
      43
      546
    8. Ihmettelet nainen, miten vielä sinua rakastan

      No jos en enää sinua ajattelisi, niin ei se mitään rakkautta olisi alunperinkään. En tarvi sinusta nähdä merkkiäkään, ni
      Ikävä
      39
      505
    9. vapaa

      sana :) 🚮
      Ikävä
      47
      485
    10. Kiellettyjä ajatuksia

      Istutaan sylikkäin, katson sun silmiin, vastaat kstseeseen ja kiedon kädet sun ympärille. Huulet koskettaa sun huulia,
      Ikävä
      37
      439
    Aihe