Onko kyseisestä herrasta kuulunut mitään? Mielestäni näiden hänen tekemiensä, teeveessä esitettyjen ufo-juttujen jälkeen on ollut aika hiljaista.
Tietääkö joku.
Juhan af Gran
8
1696
Vastaukset
- dasf
Juhan af Graanin fiktiivi kertomukset eivät enää myy. Kuulin jotain juttua että mies kehittlee jotain uutta juttua, eli alkaa tekemään dokumentaariota sielusta jne....
- humaloidi
Siis nyt uutena vuotena tuli jokin kaksi tai kolmiosainen sarja subtv:ltä. ("A New Apocalypse - the Last Exodus of Mankind") Se oli vuodelta 1998 muistaakseni. Mutta en kyllä miehestä ole kuullut pahemmin mitään muuta...
- ajatus2
Ihan samaa olen itsekin miettinyt. Ainakin silloin tulee mieleen, kun näyttää mainoksia
pisnesmies Tonista. Saishan tuo taas jotain
kertoa..... - pitkällä
lennolla kosmisten ystäviensä kanssa. Eikö hän jopa väittänyt itse olevansa ainakin puoliksi avaruusolento, joten varmaan on kotona sukuloimassa.
- Hämäläinen
Juhan on savolainen.
En minäkään kehtais enää naamaani näyttää. No ei... hassun näkönen tyyppi.
- J.A.Känni
Eikös se aurinkolasinen takkutukka höpissyt aiemmin että vuonna 2000 tapahtuu kaikenmaailman katahroohveja ja että ufot olisivat näyttäytyneet ihmisille ynnä muuta potaskaa... Ei ihme että ukko on hiljaiseloa viettänytkin =)
- squirrel
Juhan af:han ennusti maailmanloppua eräässä videossaan vuodelle 1998. Syy oli se,että luku on jaollinen pedon luvulla. Se miten pedon luku liittyy UFO:ihin jäi hieman avoimeksi..
Juhan af Grahnin on kuitenkin havaittu käyvän Helsingin kahviloissa,mutta kenties siriukselta saa lomaa maailmanlopuneeseen maahan. afGrahamista maailman kansantalous oli humanoidien hallitsemaa joten kenties maailmanloppu tarkoittikin ajankohtaa jolloin UFO:t jättivät talouden meidän haltuumme. Nyt meidän tulisi siis osata hoitaa fyffemme itse..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site425831Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.
Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers714565Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto464332SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun564121SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt873710Tytti Tuppurainen ollut aivan sekaisin viime päivinä
Pitäis varmaan tehdä huumetesti sille. "– SDP:n Tytti Tuppurainen väittää kirkkain silmin ja Antti Lindtman vierellään613245SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het502423Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352329Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat422069En uskalla ees ajatella muru
Miten mulle ois käynyt näiden raskaiden vuosien aikana jos sua ei ois ollut 🥺😧❤️ Sä oot ollut mun henkisenä tukena iha131179