Käytössäni on nyt Ainu Medelan mini electric pumppu mikä on ollut muuten hyvä, paitsi että kova ääni häiritsee. Olen miettinyt, että olisiko Ainu Medelan swing parempi. Lähinnä mietityttää se, että kulkeeko pumppu suunnilleen yhtä helposti matkassa, kehtaako sitä käyttää kohtuudella vaikka tavallisessa vessassa ja että onko se hellävaraisempi. Nykyisellä pumpulla pumppaaminen sattuu vähän, se kyllä johtuu liian isosta suppilosta, mutta pienempääkään ei saa. Entä jos pumpulla pystyy pumppaamaan molempia yhtä aikaa, niin toteutuuko se helposti? Tuntuu ainakin, että voisi olla hankalaa hoitaa mahdolliset säädöt kun molemmat kädet ovat käytössä.
Ainu Medela mini electric vs Ainu Medela swing
anonyymi_C38
0
153
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703159
- 622505
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562146Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942065- 551962
- 421594
- 401570
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141263EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391178- 61093