Nokia 260T?

Olen ostamassa uutta digiboksia ja kiinnitin huomiota Gigantin Nokia 260T tarjoukseen (320€).

Olen kuitenkin kuullut että Nokian bokseissa olisi jotain ongelmia? Onko joku Medion parempi vaihtoehto vai pitääkö pistää pari-kolme sataa enemmän jos haluaa saada "oikean" boksin.

Tuplavirittimellä en tee mitään, mutta kiintari ja conax-lukija olisi vaatimuksena...
4943
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ennenkuin hankit boksin selaa tämän keskusteluosaston sivuja taaksepäin. Sieltä löytyy paljon mielenkiintoisia kokemuksia digiboksien käyttäjiltä. Ehkä se merkki ja mallikin silloin helpommin selviää.

Äänestä
  • puuttuu on/off nappi ja lue 12/2004 mikrobitti.fi, osta sitten jos...

    Äänestä

  • penmus kirjoitti:

    puuttuu on/off nappi ja lue 12/2004 mikrobitti.fi, osta sitten jos...

    Heh, kiitti vinkistä. Omituinen puute tosiaan tuo.
    Onkohan C-versiossa muuta eroa kuin että se on kaapeliin?

    Hinta on kuitenkin pudonnut aika reippaasti, eikä tossa kolmen sadan nurkilla ole paljon valinnan varaa.

    Kannattaako pistää pari sataa lisää, vai kestää halvan koneen haitat...

    Äänestä


Kommentoi aloitusta


Repe kirjoitti:

Olen ostamassa uutta digiboksia ja kiinnitin huomiota Gigantin Nokia 260T tarjoukseen (320€).

Olen kuitenkin kuullut että Nokian bokseissa olisi jotain ongelmia? Onko joku Medion parempi vaihtoehto vai pitääkö pistää pari-kolme sataa enemmän jos haluaa saada "oikean" boksin.

Tuplavirittimellä en tee mitään, mutta kiintari ja conax-lukija olisi vaatimuksena...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu