Selaustietojen poisto jumissa

Huomasin eilen että

Poista selaustiedot
Aikaväli

ei toimi, kun sen laittaa toimimaan se jää pyörimään eikä pysähdy eikä putsaa.
Samoin huomasin että laajennus Chrome Cleaner Pro jumiutuu myös.

Cleaner sentään toimii

MIstähän johtuu, en löytänyt viruksia.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mikäli sinulla on ubuntu, ei kannata ihmetellä jos jokin ei toimi, päin vastoin ihmettele jos jokin toimii.

Äänestä
  • Viruksista kun puhutaan, niin kyseessä on windows.

    Äänestä

  • Hei
    Windows 10, Chrome selain.

    Äänestä

Käytä Chrome selaimmen omaan tyhjääjää.

Äänestä
  • Hei
    Sekään ei toimi valitettavasti, jää myös pyörimään...

    Äänestä

winkura on warsin jumittawa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kohtakonetäynnä kirjoitti:

Huomasin eilen että

Poista selaustiedot
Aikaväli

ei toimi, kun sen laittaa toimimaan se jää pyörimään eikä pysähdy eikä putsaa.
Samoin huomasin että laajennus Chrome Cleaner Pro jumiutuu myös.

Cleaner sentään toimii

MIstähän johtuu, en löytänyt viruksia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu