on ainakin kaksi lasta, on sitte yhteyvessä tai ei.
Mutten Matti Nykäsen kuolema tosi surullinen asia.
Mukava asia että Matti Nykäsellä
9
157
Vastaukset
- Salaisuuden-ilot
Kolme lasta.
Mahdollisia lehtolapsia ei listattu.
Ne selviävät perinnönjaossa montako kärkkyjää ilmestyy? - pirremiinapas
Eikö voisi jo lopettaa ja jättää vainaja ja omaiset rauhaan, vaikka tiedän ihan tarkkaan miksi tätä jatketaan, tiinaa vain yritetään ärsyttää näillä aloituksilla ja vedellä , milipiteeni Poistoon!
- mustakuu
Ei kai tiina niin tärkeä ole.
kuka Tiina, joku entinen vaimo vai mikä???? juoruja seuranneet tuntuu tietävän enemmän kuin on tarpeen.
- tauno-takaahyppyinen
Tiinaa minäkin kaipaisin? Esille?
Matin ensimmäinen vaimo oli Tiina. Hän varmaan pessyt kätensä ja aivonsa miehen suhteen.
- epäilijätä
kaksi lasta Nykäsellä on.
- puolestapuhuja
Kolme . Yksi ennenn avioliittoja, tiina- Sami. Pia- Eveliina
- Kolmea-pukkaa-bingo
Kyllä. Lehto sellainen on myös.
- Tyvestä-latvaan
""Seiska vieraili Nykäsillä viikko sitten torstaina, jolloin Matti oli hyväntuulinen ja täynnä tarmoa. Hän puhui vain kolme päivää ennen kuolemaansa lapsistaan, joita hänelle oli siunaantunut edellisistä suhteista kolme: Sami, Eveliina sekä Anniina.""
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1782638Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482397Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1031100- 64911
- 65869
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait229771Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20770Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies88749Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka276747Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22698