kukaan menossa?
ylläs viikko13
öhlömöykky
7215
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
asun tääl ylläksen juurella ja oon toivottavasti menos.. oon tyby 14wee!!
luulin et tarkotit siel olevii diskoi...! =)
mutta kuitekki asustelen tääl ylläksen juurella!
vai discoja.. millasia discoja? mitä muuta sielä on? on aika tylsää muuten jos ei mitään ole..
Ylläs on the Best! jos rinteitä vertaillaan, after Ski sitten häviää monille muille aika pahasti! rinteet ovat kuitenkin ihan omaa luokkaa, ei pärjää Levi eikä Ruka, ei sitten millään!!! ihan mahtava paikka, on tullut 12 vuoden ajan käytyä peräkkäin joka hiihtoloma!
mä nyt en rinteessä taida viihtyä. että nitä menomestoja kaipaan enemmän.
Ylläs Hohhoijaa... Vittu on niin kulunutta sakkia siellä että ei mittään järkiä vaikka maksettais niin en lähtis kyllä se levi on ykkönen aina ja ikuisesti Ainakin Se eturinteen after ski..!!!!!!!
mä oon tuloSSa sinne mun kamuni kaa....paitsi et me ollaa joSai vit* koulussa yötä...joka on 75km..pässä ylläxestä =/ mut pääasia et pääseee sinne !!!!!!! onx kukaa jätkä tulossa / menossa sinne ????? =)ni onx siel kolussa jotai menoo ??? tai siiis et misä koulussa on jotai nuorte menoo?? (sain vaa tiedo et folke westi ohjelmas oltii sanottu silleee )