Laskimeen tulee aiina pilkku

Samsung j5 laskimeen tulee aina pilkku. 100 asti ei tule mutta kun näppeilen 1000 tulee 1,000 ja 10000 niin 10,000.
Tämä on tosi häiritsevä ja haittaa täysin toimintaa. Miten saan tuon automaattisen pilkun pois.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Sitä ei varmaan saa pois. Ainoa ratkaisu on ladata Google play kaupasta toinen laskin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


164378 kirjoitti:

Samsung j5 laskimeen tulee aina pilkku. 100 asti ei tule mutta kun näppeilen 1000 tulee 1,000 ja 10000 niin 10,000.
Tämä on tosi häiritsevä ja haittaa täysin toimintaa. Miten saan tuon automaattisen pilkun pois.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu