Meillä on Holiday Club Rukalla (Pulkkajjärvi) 3 makuuhuoneen keittiön 8 makuupaikan lomaosake viikolla 7 - hankittu vuonna 2001 (ei enää hajuakaan hinnasta) - jota emme työkuvioiden takia pysty koskaan käyttämään. Joku vuosi sitten laitettiin Holiday Clubille myyntiin, mutta ei mitään tapahtunut. Vaihtoviikkoja on käytetty satunnaisesti ulkomailla, mutta ei ole näköpiirissä, että niitä tulisi jatkossa käytettyä. SInänsähän tuolla pääsee vaihtoon hulppeisiin kohteisiin jos sellaisesta tykkää. Itse kohteessa olemme olleet kerran joskus alussa.
Myyntihinta ei tuolla kai kuitenkaan olisi merkittävä, mutta on tullut mieleen, että voisihan se olla mukava jos pääsisi edes Lappiin hiihtämään keväällä. Onkohan realistista, että joku haluaisi vaihtaa lomaosakkeensa päittäin? Joku hyvä murtsikkakohde Lapissa keväämmällä? Onko tällaiselle joku oma foorumi? Tai jos kiinnostaa laittaa minulle viestiä.
Lomaosake vaihtoon
Rukavaihtoon
2
272
Vastaukset 2
- rahhooväliin
Kuka hullu vaihtaisi viikkosi 7 päittäin kevätviikkoon lapissa? Rahaa sun täytyy laittaa väliin 4000-5000 tuhatta.
- Anonyymi
Saadako mukkaan Goldcard?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta
Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei4051726- 1451121
- 671073
- 871065
- 1011004
Miksi naiset tuoksuvat vaihdevuosien tietyssä vaiheessa todella etäännyttäviltä
Mietin tätä, onko luojalla ollut jokin tarkoitus näin voimakkaan lemun aikaan tekemiselle. Monet ajattelevat miten joku142822- 94731
- 45691
Voisitko mies auttaa..
Ottaisit yhteyttä vielä kerran, jos haluat? 🤔 Jätäthän ilkeät kommentit pois.50669En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.57644