ilikka on kantelupukki

tyhmätyyppii

ei kestäny carhulle hävijöö väittelyis ja kanteli wepparille.

16

145

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Pentti-Einari-67

      Pääsee nyt keskustelemaan viisaita... itsensä kanssa. Nätisti ylänappi kiinni. - Tuleekohan tinkaa?

      • paskajätkä

        Onha siällä toinen ""viisas"" tohtori huu. HUUTONAURUA.


      • huuhuuu

        Tää Huu ei kyl ol mikkä järjen jättiläinen.


      • Tinnitusta

        Huu on ajanu ittes kuuroks maitoautos kyydis.


    • Zippohellrium

      Antidesantti vielä laulukuoroon ni voi hyvällä tuurilla vanhoja kirjoittaita japalata takaisin

    • sepukka

      Antitesantti onki Akronetin aatelija. Valioyksilö verrattuna huuhaa tohtoriin ja sepeteukseen.

    • Nekeni

      antidesantti on homo karhu illman puuhapetee

    • tohtorihuuhaa

      ottaapa tyyppejä pattiin mennen tullen juttuni.niin siinäpämunaatte ittenne mennen tullen ja vielä palatessakin, ette osaa pysä asiassa ja kun hiukan vittuilee typeristä jutuistanne niin vepparille ruikutetaan ja sitten loput ulostetaan tänne suolistoonn että paska lätisee.Osoittaa vain sen mikä taso nykypäivänä on viljelijän ajatusmaailma.Siis ei yhtään mitään ei siellä valtran mainoslippiksen alla ole. Räkätapit vain nenästä valuu ja mälli lipastaan huuleen.Sit ollaan niin polleeta pojua taas.

      • TohtoriVauva

        Huu valittaa ja itkee oksasta kuin pikkuvauva. Salen pitäisi myöntää huulle tutti.


      • kalaton

        Kansakoulu on ilmeisesti jäänyt kesken kun kirjoitustaitoa ei ole. Jos on jotain sanottavaa niin isot kirjaimet pilkut yhdyssanat olisi vähimmäisvaatimus.


      • Ana111

        Sama juttu tällä ILKALLA... ylänappi kiinni ja muka niin (näsä)viisasta mutta kirjoittaa ei osaa.

        Ilkkakin ilmeisesti nukkunut kielenhuollon tunneilla, nuo fontin suurentamiset ja boldaukset eivät korvaa sitä että äidinkieli on kuin reikäjuustoa.


    • Ana111

      Huuhaa menee lätinöineen vaan Eemelin tiätiätiäteelliseen. Siellä ei ryhmänjohtaja anna banneja vaikka kiusaisi itkuun kaikki ryhmän eläkeakat. Haukkuu väyrysen kerran viikkoon niin kaikki ookoo ja sit saa luvan mammalta imeä tuttia kotona samaan aikaan kun tavaa pätkivää Agroa... whoooaaa tuuli vonkuu whooaaa.

      • tohtorihuuhaa

        jaahas taas sitä ollaa niin viksuja, kuola vaan valuu suupielistä kun uhotaan.


    • SuperloniaSuomesta

      Jezulleen jepz

    • hyväpete

      "kuola vaan valuu suupielistä" = RJoht Gesola linkitti Väyrysuutisen ryhmälleen. Siitä riittää Huuhaan sylkirauhasillekin iloa viikoksi. Väyrystelijöillä ei kapasiteetti muuhun piisaa, ni.

    • Jezulleenjez

      Kuka tuon puuhapetenkin päästi kahden viikon bannista? Eemelin apina loi heti uuden nimmarin kun vanha bannattiin.

      Paskaa koko kanava.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. SDP jo 100 % suositumpi kuin persut

      Kertoo Hesarin uusin kannatuskysely. Demareiden kannatus on miltei tuplat verrattuna persuihinl. Suomen kansa ei selväst
      Maailman menoa
      44
      8738
    2. Voiko normaali ihminen ryhtyä vasemmistolaiseksi?

      Tätä jäin pohdiskelemaan.
      Maailman menoa
      221
      4421
    3. SDP haluaa 40 000 nettomaahanmuuttajaa

      SDP:n Suunnanmuutos-vaihtoehtobudjetissa, käy ilmi, että demarit itse asiassa vaativat räjähdysmäistä ”työperäisen” maah
      Maailman menoa
      151
      3867
    4. Orpo: Velkajarrua vastustavaa puoluetta vaikea ajatella hallitukseen

      No Minja Koskelan kommunistipuolue jäi ulos tuosta. Kaikki eduskuntapuolueet vasemmistoliittoa lukuun ottamatta sopivat
      Maailman menoa
      144
      3334
    5. PS ylivoimainen nousija myös HS:n gallupissa, SDP laskee taas

      https://www.verkkouutiset.fi/a/hs-gallup-sdpn-suosio-laskee-ps-nousussa/#0a7d2507 Ylivoimainen viime kuukausien nousija
      Maailman menoa
      37
      3109
    6. Mikä tämä henkilö mahtaa touhuta Parkanossa

      Kamalaa https://www.ylasatakunta.fi/teksti/pirkanmaan-karajaoikeus-vangitsi-koiran-tappamisesta-epaillyn-6.68.127794.b58
      Parkano
      26
      2120
    7. Ikävä sinua mies

      Vuosia kuluu, mutta tunteet ei ole hävinnyt. Tasoittuneet toki, kun ei olla nähty. Järki palannut päähän kuitenkin. Se i
      Ikävä
      20
      1760
    8. Hienoa! Eduskunta luopui käteisen käytöstä

      Nyt tuo sama muutos pitää saada myös muuhun yhteiskuntaan. Käteistähän ei tarvitse tänä päivänä enää kuin rikolliset.
      Maailman menoa
      62
      1706
    9. Sulla on avaimet ja keinot

      Jos haluat jatkaa tutustumista. Itse olen niin jäässä etten pysty tekemään enää mitään. Pidempi keppi johon on helpompi
      Ikävä
      25
      1425
    10. Orpo loukkaantui fasismiin viittaavasta sanavalinnasta

      Mutta miksi loukkaantui? Orpohan on tehnyt yhteistyötä fasistien kanssa jo vuonna 2019, siis jo neljä vuotta ennen loukk
      Maailman menoa
      30
      1387
    Aihe