Miten jättää vanhojentanssipari??

Patrik12

Eli olin sopinut yhden tyypin kanssa että tanssisin tämän kanssa wanhat, suostuin sillä uskoin että en tulisi parempaakaan samaan. Nyt kuitenkin hyvänäköisempi ja mukavampi tuli kysymään suostuisinko pariksi. Haluaisin, mutta miten jätän vanhan tanssiparini hienovaraisesti??

5

186

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tietäväinenk

      Tässä vaiheessa et mitenkään. Mikäli jättäisit hänet, pilaisit maineesi koko koulussa ja mikä pahinta, pilaisit nykyisen parisi päivän, jota hän on mahdollisesti odottanut ja valmistellut jopa vuosia. Eli älä missään tapauksessa tee sitä.

      • Patrik12

        Tanssit ovat siis vasta ensi vuonna.


    • Andrukela-

      Ole alfa ja mee molempien kaa ja polta kräkkiä tanssiessasi kauniiden naisten ympäröitynä jonkin elektronisen jumputuksen soidessa.

    • Et vittu jätä. Vähän kunnioitusta...

    • gfgdfgfg

      Tää sama oli eilen demissä toisinpäin niin, että kysyjä esiintyi tyttönä

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?

      Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-
      Maailman menoa
      71
      9695
    2. Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä

      Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain
      Maailman menoa
      138
      8828
    3. Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"

      Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite
      Maailman menoa
      105
      6749
    4. Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin
      Maailman menoa
      196
      5148
    5. Mitä haluaisit sanoa tänään hänelle?

      Rakastamallesi ihmiselle.
      Ikävä
      173
      4899
    6. Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli

      Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.
      Maailman menoa
      120
      3684
    7. Pystyisitkö olla

      Kanssani kaiken sotkun jälkeen? Ainakaan tunteet ei ole loppuneet
      Ikävä
      170
      2551
    8. Paras muistosi

      kaivatustasi?
      Ikävä
      73
      2493
    9. Miksi miehen on hankala ymmärtää

      Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.
      Ikävä
      164
      2383
    10. Mitä sä musta oikein haluat?!

      Anna olla jo.
      Ikävä
      58
      2212
    Aihe