Miljonääri

Voittiko se Blondi sen 3,8 miljoonaa eurojaskasta?
650
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

se on lontin oma asia

Äänestä

just niin, se ei sulle niitä anna, mee töihin mokoma liimannuuhkija kunnanelätti

Äänestä
  • elämä on ihanaa kun sen oikein oivaltaa

    Äänestä

Paskat mitään voittanu😂 nyt on väärää tietoo siitä kuka on voittanut....

Äänestä

turhaa unelmaa!"

Äänestä

Kyllä voitti ajaa nyt ladalla

Äänestä

Kommentoi aloitusta


taskurahaa kirjoitti:

Voittiko se Blondi sen 3,8 miljoonaa eurojaskasta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu