Aseksuaali, muija

Kisumimmi

Onko sen sormuksen pakko olla ihan musta.? Tarkoitan tällä, että aseksuaali pitää oikean käden keskisormessa mustaa sormusta., jos niin haluaa. Mulla on sinivihreä sormus, riittävääkö se? Olenhan toki tuntenut vetoa vastakkaiseen sukupuoleen. En enää. Mutta en ole mitevnkään lesbo.

2

273

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kisumimmi

      Ongelma
      on ratkaistu. Minulla on ohutta, askarteluun soveltuvaa kuminauhaa. Leikkasin pienen pätkän, kovetin toisen pään kynsilakalla ja jätin kuivumaan. Sillävälin etsin askartelukamoista pieniä, mustia muovihelmiä. Pujotin

      ne kuminauhaa, solmin ja kovetin. Tää koko touhu vei noin kymmenen minsaa. Eihän kuminauha ole kovin kestävä materiaali, muttei kovin kalliskaan. Askartelu tuo mukavaa vaihtelua arkeen.

    • Anonyymi

      Kai se pääasia on, että se on siinä keskisormessa. Olen nähnyt netissä metallin värisiä, aseksuaalien lipun värisiä jne.

    Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      102
      2376
    2. Ei se mene ohi ajan kanssa

      Näin se vaan on.
      Ikävä
      125
      2018
    3. Tunnistebiisi

      Laita joku tunnistebiisi, niin tiedän ett oot täällä ja kaipaat ehkä mua
      Ikävä
      92
      1529
    4. Taidat tykätä linnuista paljon

      Mikä on sun lemppari ☺️😉🥹🦢🐦‍⬛🦉🦜🦚
      Ikävä
      138
      1479
    5. Ajattelen sinua nyt

      Ajattelen sinua hyvin todennäköisesti myös huomenna. Sitten voi mennä viikko, että ajattelen sinua vain iltaisin ja aamu
      Ikävä
      22
      1360
    6. Okei nyt mä ymmärrän

      Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘
      Ikävä
      74
      1288
    7. Tavoitteeni onkin ärsyttää

      Sua niin turhaudut ja unohdat koko homman
      Ikävä
      117
      1286
    8. Olen huolissani

      Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis
      Ikävä
      63
      1151
    9. Miks käyttäydyt noin?

      Välttelet kaikkia kohtaamisia...
      Ikävä
      51
      1117
    10. Ei sun tarvi jännittää enää

      en yritä enää mitään. Tiedän että olin mauton ja sössin kaiken.
      Ikävä
      38
      1072
    Aihe