Mä muutan huhtikuus etelästä imatralle ja oon seurannu näitten saittien juttuja. dokaan melkoisesti ja oon joskus bosessa enemmi tai vähemmi. kytät ei oikei ymmärrä mun juttuja. mites imatralla, minkälaisii kyttii on, joudutsä helposti boseen?
Boseen?
jailboy
41436
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
joudut,saatan retku
No jos et tee väkivaltarikoksia niin ei siellä helpolla joudu. Varkauksia saa tehtailla ihan rauhassa,ja imatran kytät on ihan rentoja jos tajuaa olla aukomatta päätään niille,ummistaa silmät huumerikollisuudelta kohtalaisen kiitettävästi.
Imatran kytät rentoja?? Missä mielessä? Nehän käy suoraan vittuilemaan jopa nais poliisi. Uskomatonta käytöstä poliiseilta.
tosi outoo, jos on paha poliisi...taidatte olla varsinaisia pullamössöjä. Pollarin pitää olla vähän paha, muuten se on rosvo.
Rosvot on sydämeltään kuitenkin suloisia, heitä pitäisi vähän opettaa ja kasvattaa ja jutella ja antaa ruokaa ja pitää sylkyssä. Rosvoilla on vain rakkauden ja ruuan puute. Pusi.