Kokeillaan, voiko täällä nauraa ns. urheilutoimittajille. Itse olen vuosia käynyt vitsinä lukemassa lehtien aasintuntijoiden juttuja. Keräilenpä niitä tähän ajankulukseni silloin kun siltä tuntuu.
Eilen revittiin otsikolla ”Hradecky torjui voiton”. Joo, hänellä oli tilaston mukaan nolla torjuntaa...
Urheilutoimittajat
Faniton
3
179
Vastaukset 3
- Sjdjkdp
Luke on mahtava maalivahti!
- Faniton
IS:n Juha Hiitelä pääsi vauhtiin, haukkuessaan Niskasen sisarukset ja siinä sai Savokin kyytiä. Taitaa aasintuntijq unohtaa, että Iivolla on näiden kisojen paras sijoitus, neljäs. Ja tamperelaisten hiihtosaavutukset rajoittuvat tampereen mestaruuksiin.
- Anonyymi
Tuo nais toimittaja Mtv:llä on todella ärsyttävä henkilö.
Tuo toinen nauraja lähti muualle, mutta tämä toinen keikkuu täällä vielä?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?
Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "4162001- 1831512
- 1491467
- 1231376
Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"
Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh291176Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.244937- 113907
- 67752
- 26675
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i124655