Iso hirsinen rantahuvila 22-24.2 nyt tarjoushintaan 300 euroa. Mökki sijaitsee Pyhtäällä, vain noin tunnin ajomatkan päässä Helsingistä. Huvila on osittain kaksikerroksinen, n.130 m2. Huvila soveltuu hyvin lomanviettopaikaksi, mutta myös kokouspaikaksi ja illanviettojen ja juhlien järjestämiseen. Majoitustilat 12 henkilölle.
Olohuoneesta avautuu upeat näkymät aavalle merelle ja aina Loviisaan saakka. Vuokramökissä on iso avara oleskelutila, keittiö, ruokailutila, neljä makuuhuonetta, sauna, pesu- ja pukuhuone jossa wc, sekä lisäksi erillinen wc. Isolla parvella on makuutiloja ja biljardipöytä. Yksi makuuhuone on saunan päällä, jonne käynti tikapuita pitkin saunan terassilta.
Vuokramökillä on kaksi merelle aukeavaa verantaa. Rannan tuntumassa on nuotiopaikka ja metsän suojassa talvigrillaukseenkin soveltuva grillikota. Kotaan sopii jopa 10 henkilöä istumaan ja nauttimaan nuotion ääressä. Penkeillä porontaljat lämmittävät kylminäkin iltoina.Verannalla lisäksi kaasugrilli.
Lisätietoja ja kuvia Skitunäsin merenrantamökistämme osoitteessa https://kotteria.com/skitunasin_vuokramokki/
Päivitetty varauskalenteri, vuokrahinnat ja varausehdot osoitteessa https://kotteria.com/varaus/
Tiedustelut ja yhteydenotot Minna Kotiaho
Suomen Kotteria Oy
asiakaspalvelu (at) kotteria.com
Iso Merenrantamökki, vain 1h Hki. 22-24.2 nyt 300e
Merenrantamökki
0
98
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El746344MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny415408Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.614274NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun734132Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja673891Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.741218- 3281095
- 601050
Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana
Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?32880Toivotko, että
Toivotko, että hän yrittäisi jutella sinulle? Vai toivotko, että itse voisit mennä juttelemaan?62821