Niin siit, kun voi pöllii sen veitsen yllättääkö se mörkö onko veitsi pöydällä tai tuliko muuten kusi housuun?
Pyr hedin veitsi
SH pelattu
6510
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Tarkotat varmaan sitä labyrinttiä, mistä löytyy Pyramid Headin huone.. ei se kimppuun hyökkää kun sen veitsen ottaa, mutta kyllä se siellä käytävällä pyörii. Ei se niin hirveän pelottava kohta ole, ainakaan mun mielestä.
ekalla kerralla voi säikähtää, jos ei osaa oottaa sitä..
ei oo vaikee kohta :D
Tuo on kyllä maailman epäselvimmin muotoiltu lause.
Jos tarkoitat sitä labyrintissa tulevaa Pyramidheadia, niin sen veitsen saa siitä ympyrää kiertävästä käytävästä, jonka keskikohdilla on eräänlainen syvennys ja siitä pääsee hakemaan sen Great Knifen jostai huoneesta. Ja kyllä, se on siellä pöydällä.
Herranjumala, katso noita vanhoja topikkeja.. -_-
Eikä tämä nyt niiiin pelottava kohta ole, mutta ei nyt kauheesti kannata jäädä sen Pyramidheadin kanssa kilpailemaankaan henkiinjäämisestä.
Joo kaikki himmeet snobit voi lähtee monacoon. Kyllä näköjään osasit vastata. Sun äikkä tais olla 10 Kurojaki?
Off-topic.
Ihan 9 on aina ollut. Taitaakin laskea nytten kasiin.
Enkä mä nii snobikaa oo, vaikka joskus voisin kyllä haluta olla. ;>
Ja mitä tästä nyt kinaamaan, kunhan huomautin asiasta, sillä on hyvin hankalaa saada selkoa tuollaisista viesteistä. Ja jos kerran sait vastauksen kysymyksiisi, niin ... loppu hyvin, kaikki hyvin? n___n
Joo loppu tähän. Älävaan huomauttele seuraavilla kerroilla. Minun äidinkieli aina 6...