Etsitään suomalaisia c1 tason summoners pelaajia, laittele nikkiä alle ja tietoja moneista. Killan nimi on korpiklaani ja meillä monta c1, c2, c3 pelaajaa, ollaan g1 kilta.
Summoners war
Masturb
6
501
Vastaukset
- Mastu
Jos oli jotain järkevää niin uusiksi kiitos.
- mast
uppia
- mast
uppia
- uusi.innostaa
Upp
- Anonyymi
Mä en löydä teidän kiltaa... Oottekste vaihtaneet killan nimeä? Jos ootte nii voittekste laittaa nimen nii voisin joinaa?
- Anonyymi
Vieläkö kilta voimassa, voisin liittyä , noin 40 6* tyyppiä löytyy
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2032143
- 1341178
- 1131073
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa23827- 58796
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä34751ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann42638Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m175584Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46567- 10540