Etsitään suomalaisia c1 tason summoners pelaajia, laittele nikkiä alle ja tietoja moneista. Killan nimi on korpiklaani ja meillä monta c1, c2, c3 pelaajaa, ollaan g1 kilta.
Vastaukset 6
- Mastu
Jos oli jotain järkevää niin uusiksi kiitos.
- mast
uppia
- mast
uppia
- uusi.innostaa
Upp
- Anonyymi
Mä en löydä teidän kiltaa... Oottekste vaihtaneet killan nimeä? Jos ootte nii voittekste laittaa nimen nii voisin joinaa?
- Anonyymi
Vieläkö kilta voimassa, voisin liittyä , noin 40 6* tyyppiä löytyy
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 51873
Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan63643- 55630
Iäkäs Jämsäläinen mies kuoli poliisiautoon matkalla Jyväskylän putkaan
Iäkäs vanhus humalassa niin huonossa kunnossa, ettei pystynyt huolehtimaan itsestään niin ainoa apu sillä hetkellä oli43562Olen luovuttanut
Välimme menivät niin pahasti solmuun, ettei niitä voi enää korjata. On aika jatkaa elämässä eteenpäin. Toivon sulle kaik29517Ernest Lawson täräytti erikoisen heiton TTK-lehdistötilaisuudessa: " Onko tässä tarkoituksena...?"
Ernest Lawson esitteli uudet TTK-tähtioppilaat ja opettajat torstaina 6.8. lehdistölle. Tulevalla kaudella on yksi hausk4502En välitä sinusta yhtään
Olet pelkkä itsestään liikoja luuleva ämmä. Kierrän sinut kaukaa nyt ja aina. Olit mulle pelkkä lelu vaan.32498- 71438
- 33425
- 37406