Haluaisin ajatusten vaihtoon kanssasi aihe on vapaa.
+50 miehet
10
149
Vastaukset
- Mitenajattelit
Kyllä se siihen menee jo näissä iissä.
- eiköniin
Vaikeata vastata ilman osoitetta.
- en_o_robotti
Itse sain täältä syksyllä ihmisen joka kirjoitti viestejä, mutta hän katosi sitten, vaikka kirjoitusaiheet eivät olleet pahoja. Mietin joskun, että olis kiva vastata jollekin tai hakea kirjeseuraa, mutta enpä taida. Jatkan miettimistä itsekseni.
Terveisin miestammikuu1970 - envastaaenää
Niinhän se olisi mukava kirjoitella kun ei loppuisi aina kun on vasta alkuun päästy.
- ainatätä
SItäpä juuri kun pääsee jutun alkuun niin toinen jättääkin leikin sikseen, ei hyvä.
- Väärinmeni
Ei ole kiva jättää yhtäkkiä kirjoittamatta ilman selitystä, varsinkaan ilman syytä.
Itse tosin kerran lopetin selittelemättä miehen kanssa kirjoittelun, kun hän paljasti viidennessä kirjeessään olevansa isäni ikäinen, vaikka olin hakenut alle viisikymppistä, itseni ikäistä kirjekaveria.
Eli olkaa nyt ainakin rehellisiä kun kirjoitatte, valehtelijoille ei ainakaan tarvitse selittää mitään. - kokenutkin
Eipä taida miehiä kiinnostaa pelkästään kirjoitella kun on muut asiat heti mielessä.
- Anonyymi
Höh, ME ollaan miehiä. Kannattaa hakea naista, jos haluaa, ettei ole muut asiat mielessä. Kuollako pitäisi seksuaalisesti? Mihin muuhun naista voi tarvita kirjeenvaihdossa?
- Anonyymi
Kyllä alapään asiat on naistenkin mielessä! Ja ihan livessäkin yksi nainen alkoi puhumaan siitä, ja jutellaan aina pikkasen asiasta edelleenkin.
Mutta se on sanottava, että 50v ikäisten naisten kohdalla on se juttu, että he ovat martyyreja! He eivät itse ole syyllisiä mihinkään huonosti menneeseen asiaan, vaan se on se on se toinen aina joka on ollut se huono!
- Anonyymi
Sopiihan se
Kyllä käy öitä
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku604776Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt362179Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti541823- 1901792
Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1681560Sari Multala teki "riikkapurrat"
Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.2831431Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm2061260- 881179
- 2071162
- 651124